Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Teenage Mutant Ninja Turtles (2003-2010)

En Sevdiğiniz Ninja Kaplumbağalar Karakteri Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    65
Az önce 3. Sezon finalini izledim. Bu bölüm benim yıllarca final bölümü olarak bildiğim bölümdü. Ama bundan sonra 4 sezon daha devam etmiş. İzlemedim ama çizimler kötüydü, bulundukları yer hatta zaman dilimi bile değişmiş gibiydi.

Üstrlik 3. Sezon finalinden sonra zorlama bir şekilde devam etmiş olabileceğini tahmin ediyorum. İzlemememe rağmen neden öyle dediğimi ilk 3 sezonu izleyen birisi anlayacaktır. Bu yüzden bu bölümden sonrasını izlemeyeceğim.

Fakat izleyen bir üye varsa kısa bir özete hayır demem. Senin izlemiş olabileceğini düşünüyorum. @Veritas

Aşağıya 3. Sezon finalini de bırakayım bari. Olaylar bir bölüm önce başlıyor ama. Bu kanalda var o bölümde.

Ben 5 sezon izledim Tavsiye ederim. Biraz fazla fantastik kaçabilir 5. sezon ama.
4. sezonda ilginç olaylar oluyor mesela donatellonun başına bir şey geliyor ama ekibin beyni olduğu için diğerleri çözmekte zorlanıyorlar gibi.
6. sezonda geleceğe gidiyorlarmış diye okumuştum ama izlemedim.

Prime Tmnt (siyah beyaz orjinal kan döken çizgi roman versiyonları) ve 1987 Tmnt la (ponçik versiyonlarıyla) crossover yaptıkları bölüm çok hoştu.
Raphael ve Mick i çok severdim

Üye silindi 6669

Bu serideki en nefret etdiğim karakter Stockman'dır. Herif'in dönüşmediyi şey kalmadı. En iğrenç formu örümcekli olan özellikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık