Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Teach'in Xebec'in Mirasını Devralması

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda HeidruNNN tarafından 17 Kas 2019 tarihinde açılan konu

 1. HeidruNNN (Üye)
  Mesaj Sayısı 6
  Üyelik Tarihi2 Kas 2019
  Hepımız Luffynın Rogerın mırasını aldıgını bılıyoru aynı sekılde sapkasınıda mıras aldı buda hasır sapka.Birde Xebec e bakalım Xebec ın karanlık fotografına bakınca pelerını varmıs gıbı gozukuyor duz bır mantıkla Teachdekı pelerının Xebec ın pelerını oldugunu dusunebılırız sızce boyle bırsey cıkarmı yoksa cok mu zorlama olur?
   
 2. Shankss Red Force

  Shankss (Red Force)
  Mesaj Sayısı 688
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Konu ben buradayım diyor resmen:mincika:
   
 3. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

  Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
  Mesaj Sayısı 6,211
  Üyelik Tarihi31 Ara 2016
  Geçen gün @Alpamis le konuşurken, bunun tam tersini söylemiştim, ya Luffy Xebec'in mirasını alırken Teach Roger'ınkini aldıysa?
  Gördüğümüz kadarıyla Luffy yanına güçlü insanları çeken, otoritesini bırakan birisi. Bunun aksine Roger'ın geçtiği ülkeler bile Roger'ı düzgün anarken görmedik. Luffy açıkça Kutsallar'a kafa atarken, Roger'ın kurtardığını görüyoruz, Teach'in ise Xebec gibi kutsalları patlatayım gibi bir atılımda olduğunu görmedik. Buradan bir ters köşe yiyebiliriz.
   
 4. HeidruNNN (Üye)
  Mesaj Sayısı 6
  Üyelik Tarihi2 Kas 2019
  Anımenın ve manganın basında sırf Roger korsanlar kralı dendıgı ıcın kafamızda Luffy gıbı bırı canlanıyor cogu kısı bu konuda objektıf dusunemıyor bu dedıgın banada cok mantıkı geldı. Xebec dıyıncede herkezın gozunde yaratık canlanıyor belkıde bu mıraslar bolunmustur mesela Xebec ın devrımcı ruhu Dragona Denızlerın kralı olma ruhu Luffy e gecmıs olabılır
   
 5. Mesaj Sayısı 8,375
  Üyelik Tarihi31 May 2014
  Xebec Roger'dan daha kaliteli bir adam. Hedefi kral olmakmış. Direkt denizciler kötülüyor da arkadaş belki bu adam kutsallardan daha adil bir yönetim sergilemek için kral olmak istiyordu?

  Roger'ın Xebec'e karşı Denizcilerle işbirliği yapıp kutsalları kurtarması çok büyük bir utançtır. Bu kutsallardan daha kötü birisi mi var da koşa koşa kutsal kurtarmaya çalışıyorsun. Karışmasana arkadaş.

  Xebec'in adam gibi adam çıkmasını o kadar çok isterim ki. Teach ile Xebec'i takip ediyor olabilir fakat bence kendisini yanlış anladı.

  WB gibi birisi Xebec'i kaptanı kabul etmiş. Bu Xebec kötü birisi çıkmayacak.
   
 6. Aiden Sahiden

  Aiden (Sahiden)
  Mesaj Sayısı 8,182
  Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
  Beehive'in ana merkez yapılması. Ikisi için de geçerli

  Saber of Xebec. Teachin gemisinin adı. Buradan da bağlantı var gibi

  Teachin de Xebecin de tayfası birbirini öldürmekten cekinmeyecek adamlarla dolu. Laffitte bile tehdit ediyordu Pizarroyu

  Aşağı yukarı bilinen, denen seyler zaten. Bağlantı illa çıkacaktır.
   
 7. HeidruNNN (Üye)
  Mesaj Sayısı 6
  Üyelik Tarihi2 Kas 2019
  Ama Rogerde gercek tarıhı bılıyordu yanı bır bıldıgı olmasa sence denızcılerle ısbırlıgı yapar mı ?
   
 8. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

  Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
  Mesaj Sayısı 6,211
  Üyelik Tarihi31 Ara 2016
  Yanındaki adamlardan çıkarım yaparak Xebec öyle puştmuş şöyle puştmuş diyenleri gördüm, Luffy'nin Grand Fleet'ine baktığımızda (Ekstradan bildiğim kadarıyla Roger'ın Grand Fleet'i falan yoktu) Leo ve Orlumbus dışında gerçekten iyi diyebileceğimiz kaç karakter var? SHGF direkt Xebec'in olayına benziyor.
   
 9. Yubashiri-sama #BeyazsakaldeğilBetasakal

  Yubashiri-sama (#BeyazsakaldeğilBetasakal)
  Mesaj Sayısı 4,411
  Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
  Xebec puştun en önde gideni. Dünyayı iyi niyetli birisi domine etmeye kalkar mı?
   
 10. Mesaj Sayısı 31
  Üyelik Tarihi31 Ağu 2019
  Bende bu konuda sana yakın birşey düşünüyorum ama Teach'i hiç saymadan. Xebec'in mirasını Roger devraldı ve Roger'ın iradesi de Luffy'e geçti. Xebec ile Teach biraz birbirine zıt karakter gibiler. Xebec'i sadece denizciler tarafından duyduk ve kötü bir izlenim uyandırması normal ama, seninde dediğin gibi Xebec'in sivil insanlarla bir derdi yok Dünya hükümetine karşı. Teach ise sivilleri hedef almakdan hiç çekinmiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık