Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Teach Teorileri

3. teoriye göre bilinç kaybı esnasında teach beyazsakalın meyve gücünü kaybedebilir. Caribou dayak yiyince bütün içine aldıkları dışarı çıkmıştı.

Seride uyumaması gereken bir karakterimiz var Cavendish(hakuba) ve hiç uyumayan karakterimiz Teach, bir şekilde kendi Hakubasını dize getirmiş olabilir belki de Teach in Hakubası onu dize getirdi . Bir ruh bir meyveye bağlanabilir kısmını bu şekilde çözmüş olabileceğini düşünüyorum. Sonuçta iki farklı kişiliğe sahip belkide üç.Bir bedende iki meyve bedeni patlatır sorununu ise Yami Yaminin gücü ile çözüyordur bedeninin bir tarafındaki meyve gücünü aynı meyvenin yani yami yaminin gücü ile iptal ederek o kısımda Gura Gura meyvesinin gücünü kullanabiliyordur.
Ayrıca Cavendish Hakuba örneğindeki kadar keskin olmasada
Tatchın meyveyi bulduğunu gördüğü andaki ifade değişimi çok belirgin. Seriyi izlerkende hepimizin dikkatini çekmiştir.Tatlı tatlı turta yiyen adamın sanki içine 3 harfli girmiş.
Neden 3 kafalı bayrak 2 tabe Hakubası olabilir.

Son düzenleme:
Nedense bana üçüzler teorisi daha yakın geliyor. Meyveye ait bir özellik olsa neden teach kapalı bir örtünün içinde yapma gereği duysun ki? Aynı şekilde Kerberos teorisi de mantıksız geliyor. Teachin Kerberos meyve yediği niye gizlensin. En mantıklısı 2.teori. Üçüncü kardeş de karanlık meyvenin dezavantajını kaybedecek bir meyve yiyebilir.

Nedense bana üçüzler teorisi daha yakın geliyor. Meyveye ait bir özellik olsa neden teach kapalı bir örtünün içinde yapma gereği duysun ki? Aynı şekilde Kerberos teorisi de mantıksız geliyor. Teachin Kerberos meyve yediği niye gizlensin. En mantıklısı 2.teori. Üçüncü kardeş de karanlık meyvenin dezavantajını kaybedecek bir meyve yiyebilir.
Örtü olayı mutlak karanlık için olabilir.

Uyuyunca bilinç kapanmıyor ki. Şeytan meyvesi güçlerini etkilemez yani uyumak. Etkilese sugar in da hiç uyumamasi gerekirdi. Ve brook da uyuduğunda ruhu tekrar çıkardı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık