Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'a işlemez kolay kolay Hordy'e bile 50 tane çaktı adamı bilinci bir ara gitsede sonunda hapse tıktılar ,ki Akainu'a işlemez adam hayvan gibi.
Enel ve crocodile de aynı şeyler söyleniyordu (hakisi de yoktu bu arada) aynısı güç bakımında lucci ile de oldu bu adam da yediğinde işler ha az ha çok orası ozaman geldiğinde görecez. ama işlemez diye bişey yok .

Enel ve crocodile de aynı şeyler söyleniyordu (hakisi de yoktu bu arada) aynısı güç bakımında lucci ile de oldu bu adam da yediğinde işler ha az ha çok orası ozaman geldiğinde görecez. ama işlemez diye bişey yok .
İşler (işlemezden kastım)ama o saldırıdan sonra Akainu güzelce ayağı kalkar ve Luffy'i .... , Hordy gibi birşey beklemeyin o saldırı sonrası karşıdaki filo amirali.

Croco-Boy

Yani daha haki seviyesini geliştirmeli Shanks ayarı bir seviyede Akainu'a anca sağlam hasar verir.
Ben şunuda hesaba kattım. Sonuçta bu adam Ace'in katili. Luffy arkadaşlar veya yemek ısmarlayan biri için ülkeyi karıştırıp schibukaileri deviriyor. Kardeşi için Super saiyana bağlar bence. O açıdan değerlendirdim ben.

Bellamy'i katılacağını sanmıyorum, birisi yazmış Law'a katılabilir bence o veya adada kalır Luffy kendi bölgesi ilan edince burayı korur. Şuan Barto gayet iyi bir seçenek aslında ama çocukluğunu görmemiz gerekecek hayali falan da olması lazım. Eğer canı pahasına Luffy'i kurtarmak için her hangi bir saldırının önüne atlarsa(Ben bekliyorum ondan böyle bir şey.) ve ağır yaralanırsa Luffy'e neden bu kadar bağlı olduğunu anlatacak bir FB görürüz heralde. Ama tayfası falan var onları bırakmaz heralde.

Bellamy'i katılacağını sanmıyorum, birisi yazmış Law'a katılabilir bence o veya adada kalır Luffy kendi bölgesi ilan edince burayı korur. Şuan Barto gayet iyi bir seçenek aslında ama çocukluğunu görmemiz gerekecek hayali falan da olması lazım. Eğer canı pahasına Luffy'i kurtarmak için her hangi bir saldırının önüne atlarsa(Ben bekliyorum ondan böyle bir şey.) ve ağır yaralanırsa Luffy'e neden bu kadar bağlı olduğunu anlatacak bir FB görürüz heralde. Ama tayfası falan var onları bırakmaz heralde.
luffy'e yeni dünya da büyül olayların yada büyük dalganın geleceğini söleyip sığınacak gemi aradığını belirtmiştir.

Şuanda Kuzan veya Jinbe'nin tayfaya gelmesini beklemiyorsundur herhalde. Malum kaptana denk tayfa üyesi görülmedi. Hele Kuzan bütün tayfayı alabilecek kapasitede.
su anda gelmiyecegini sadece ben degil,e.odada biliyor.bak adam ne yapmıs yonkoları basamak seklinde indiricegi yüzde bir milyon.bu iki adamdan birini linlinin yanına vermiş,digerini teachin yani diyorki,linlini yenin jinbei gelsin,teachi yenin aokiji bile gelsin :D

ve bence bu ikisi gelse yeter,jinbei zaten kesin sadece zoro ve sanjinin asmasını bekliyoruz,ama egerki zoro ve snaji luffy teachi yendiginde aokijiyle denk olamıyorlarsa ölsünler zaten. ;) o yüzden geldikten sonra böylesi gelsin.bana kalsa aokijiyi veririm dragona devrim ordusu komutanı diye :ehe:

dusau

Konuyu hortlatıyorum sadece bellamy değil diğerlerini de değerlendireceğim

Bellamy: çok ezik birisi, adamın hayali dofa yamanmak böyle bir adamın bizim tayfada ne işi var.
Bartolomeo: ben katılmasını isterim ama muhtemelen müttefik kaptan olacaktır. Kendi tayfasını bırakmaz.
Rebecca: luffy'e kahpelik yapınca gözümden düştü. Böylelerine tayfada yer yok.
Sabo: luffy'nin kaptanlığını kabul etmeyecektir. Zaten başkası için çalışıyordur.
Kinemon: sonraki adaya kadar yancılık yapar. Tayfaya katılmaz.

Gel gelelim tayfaya kim katılmalı. Bence açık ara violet. Hem karekter olarak uygun hemde yetenek olarak uygun. Gerçekten çok imba yeteneği var. Ancak bundan dolayı katılmaz çünkü yeteneği gerçekten çok imba 4000 mil yarıçap demek Log pose un gösterdiği adaları gitmeden görür hatta belki raftele kadar görür demek.

Gerçi durup düşünürsek brook çok mu lazımdı tayfaya. Ama şu karektersiz bellamyde katılmaz bence.

Tayfaya net olarak birisi katılmasa da Luffy bu arc oyuncak olan tüm korsanları kurtardığında hepsi olmasada güçlü olan bir kısmı müttefiki veya arkadaşı haline gelicektir.Nasıl ki Moria'yı yendiğinde gölgesini kaybedenler Luffy'yi kurtarıcıları olarak gördüyse bence burda da aynısı olacak ama Bartolomeo'nun özellikle katılmasını isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık