Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belamy yeterince güçlü değil ve belirgin karakteri yada belirgin bir özelliği yok (normal biri yani) hiç sanmıyorum katılacağını
hocam tayfaya katıldığında aşırı derece de güçlü olan kim vardı. diyelim çok güçlü birisi katılsa bu seferde tayfa içi dengeler bozulacak. yani durum shiryuu ile burgess gibi olacak.

Bende bor an için düşünmüş,hatta Luffy ve Bellamy isimli konuyu hortlatarak bu düşünceyi paylaşmıştım.Ama abi olma bence çünkü dövüş gücü aşırı dandik
Luffy'i lastik meyvesi ile bu kadar güçlü yapan Oda istediği vakit bellamy'i de güçlendirir. hem dövüş gücüyle kıyaslarsan tayfa da nami ve usopp var yani adam en azından kaçak oynamıyor yada korkmuyor.

jinbei ve aokiji gelsin her zaman bunu istedim bunu savundum,son sayılardan sonrada,bartolomeo fanıyız,oda gelsin :cool:

bellamye gelince,rebeccaya iyi bir koruma lazım,adada takılsın ;)

jinbei ve aokiji gelsin her zaman bunu istedim bunu savundum,son sayılardan sonrada,bartolomeo fanıyız,oda gelsin :cool:

bellamye gelince,rebeccaya iyi bir koruma lazım,adada takılsın ;)
Şuanda Kuzan veya Jinbe'nin tayfaya gelmesini beklemiyorsundur herhalde. Malum kaptana denk tayfa üyesi görülmedi. Hele Kuzan bütün tayfayı alabilecek kapasitede.

Unknown

Tayfaya gelceğini sanmıyorum ama suikast falan da denemiyecek gibi. Ne olur arkadaş olurlar. Olası bir savaş da Luffy nin Tarafında yer alır ama tayfaya gelme işi olmaz.

Şuanda Kuzan veya Jinbe'nin tayfaya gelmesini beklemiyorsundur herhalde. Malum kaptana denk tayfa üyesi görülmedi. Hele Kuzan bütün tayfayı alabilecek kapasitede.
hocam naptın resmen tayfayı yerin dibine soktun. bunların hepsi 1 kişiyi yani amirali alamayacaklarsa gelsin benim dedemin tarlasında amele olarak çalışsınlar.

hocam naptın resmen tayfayı yerin dibine soktun. bunların hepsi 1 kişiyi yani amirali alamayacaklarsa gelsin benim dedemin tarlasında amele olarak çalışsınlar.
Dünyanın en iyi 4 korsan tayfasından birisi bir amirale hiçbirşey yapamıyorsa bırakta bir zahmet Kuzan hasır şapkaları alsın ;)

Dünyanın en iyi 4 korsan tayfasından birisi bir amirale hiçbirşey yapamıyorsa bırakta bir zahmet Kuzan hasır şapkaları alsın ;)
marineford arcı Oda fazla aceleye geldiğini ve kendisi için çokta bişey ifade etmediğini duymuşsundur. hem hepsi bir dalmadı heralde aokiji teke tek girdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık