Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben ikna oldum, Bellamy gelebilir. Çünkü Bellamy gibi yeri yurdu olmadığını bildiğimiz karakterlerin ihtimali daha yüksek. Bu birincisi, ikincisi de Luffy'i yavaş yavaş tanıyor, tanıyan herkes aşığı olduğuna göre adamın... Dofy'nin pis işlerinden bıkacağı vakti bekliyoruz. :artiz:

geyik ? Sbs mi konu mu?
"Luffy'nin tayfasına katılacak kişinin önceden mugiwara tayfasıyla düşman olduğunu ve tayfaya katılan kişinin bu özellikte birisi olduğunu E.Oda söylemişti"

Bu söylediğinin daha önce de bahsi geçmişti sitede ama ne kadar doğru orasını bilmiyorum."Geyik" kavramının kullanım alanını geniş tuttuğumdan yanlış anlaşıldım sanırım.

Not:Hangi mesajda snake snake snaaaaaaaaaaakeeee?

"Luffy'nin tayfasına katılacak kişinin önceden mugiwara tayfasıyla düşman olduğunu ve tayfaya katılan kişinin bu özellikte birisi olduğunu E.Oda söylemişti"

Bu söylediğinin daha önce de bahsi geçmişti sitede ama ne kadar doğru orasını bilmiyorum."Geyik" kavramının kullanım alanını geniş tuttuğumdan yanlış anlaşıldım sanırım.

Not:Hangi mesajda snake snake snaaaaaaaaaaakeeee?
5. alıntının cevabında. :S

Bellamy lawa katılabilir. 2side kuzey denizinden gelme sanırım tanışıyor olabilirler. Bence bellamynin lawa katılması çok iyi olur çokta güzel olur bizim tayfaya ters. Barto tam bizim tayfalık. Benim gönlüm ideo dan yana ama harcandı eleman ya. Boksör iyi giderdi.

belamy yeterince güçlü değil ve belirgin karakteri yada belirgin bir özelliği yok (normal biri yani) hiç sanmıyorum katılacağını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık