Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Yani Rogerin gemisinde olmayan bizim tayfada varsa Rogerin tayfasında olanında bizim tayfamızda da olması gerekmiyor demek ki. O zaman Roger-İnu-Neko Luffy-Carrot denklemi çöpe gidiyor. :good:Kaldı ki Neko ve İnu Roger'in tayfasından değiller.
Tayfaların aynı olması gerekmiyor yani. Rogerda logia varmı o bile belli değil.

karolla

Ben bizim tayfa daha özel olsun istiyorum. Eşitlik falan olmasın istiyorum. Ki şuanda öyle bir eşitlik de yok. Zoro ve luffy hariç.

Yalnız Pedro-Pekoms, Neko-Inu gibi Carrot farklı onlardan rol olarak.
Fazla kişye gerek yok yahu, zaten tayfa kaç kişi olacaktı? Her türden bir tane yeter. Pedro-Pekoms bize yakışmaz hem. Bu Alice harikalar diyarında ve tavşan ile ilgili çok fazla şeye baktım ama bir teori çıkmadı Carrot için. Beyaz tavşan önemli masal için.

Neden olmak zorunda? Rogerın gemisinde bildiğimiz iskelet yok ama bizde var. Bildiğimiz sayborg da yok ama bizde var. Bildiğimiz konuşan hayvan yok ama bizde var. Meslek olarak denkleri vardır ancak. Tür olarak yok. Şuan roger tayfası ile ortak tek nokta luffy ve zoro. Onun dışında 1 tane bile eşitlik yok.
Kastettiğimde tam aynısı değil zaten öyle şey mümkün değil.Ama Luffy Rogerin iradesini taşıyorsa bazı şeylerinde benzer olması gerek.Luffy zoro benziyor ben Gabanın da ilerde çıkarsa Sanjinin karaktere benzeyeceğini düşünüyorum.Adamın tayfasında 2 mink yoluluk etmişse Luffynin yanında da 2 mink yolculuk tmesi serriye daha derinlik katar.arkadasın da dediğği gibi pedro-pekos daha çok uyuyor ama pekoms da BMnin elemanı.
Shankss demiyor muydu Ray'e "Ray-san aynı kaptan gibi konuşan bir çocuğa rastladım"
yani belli ki Oda Luffye Rogrle bazı benzerliği mecbur kılmış.Tip benzemez tabi önemli olan irade.
Carot kesin tayfadaysa ilerde Pedro-Pekoms uyumu olşuyor yoluluk manasında.

Tayfaya CC gelmeli.
Adam her işe yarar en kolayindan Franky'nin arkasi hala normal insan onu bile baştan yapip geliştirir.
Adam zaten Logia meyvesi buglu denilebilir. Ortamda ki oksijeni kestiğinde pertsin. Hem ileri de Vegapunk ile herhangi bir karsilaşmada onunla aşik atabilecek tek kişi CC gibi görünüyor.
Tayfa da zaten yari mink bir Chopper var. Minke gerek yok bence gelirse de tümenlere gelsin.

Fazla kişye gerek yok yahu, zaten tayfa kaç kişi olacaktı? Her türden bir tane yeter. Pedro-Pekoms bize yakışmaz hem. Bu Alice harikalar diyarında ve tavşan ile ilgili çok fazla şeye baktım ama bir teori çıkmadı Carrot için. Beyaz tavşan önemli masal için.
Durum bu sadece onu söyledim. Gözüken dediğim. Kendi yorumum değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık