Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enel ile yeni dünyada karşılaşılsa ve tayfaya katılsa baya iyi olur bence. Tayfaya katılmasa bile tekrar karşılaşma olmalı en azından. En son luffy den dayak yiyince hayaller dünyasına gidiyorum diye kayboldu bi daha da görünmedi..

Usopp'un Luffy hakkında dedikleri olmasaydı CC garanti derdim. Ama Luffy cidden CC'den nefret ediyor nasıl toparlanır o bilmiyorum. Gerçi bir Franky House olayı vardı ama Caesar'ın olayı çok daha ciddi. Oda'nın eski düşman lafına bakarsak Caesar'dan başka kimse olamaz. Bon-chan olsa keşke o da eski düşmandı :D

Alaaddin gelirse şaşırmam açıkcası. Tayfada temsili Alaaddinin sihirli lambasındaki cin figürü olursa One Piece temasına karşı uygun ve mantıklı bir hareket olur.

İkinizde dalga geçiyorsunuz ama İnu-Neko ikilisi Roger ile biraz takılmışlar bakın ne seviyedeler. Carrot da bu kk tayfasının minki olacak ve onları geçecektir, amiral civarı bir güce geleceğine ben yürekten inanıyorum.
O zaman 2. mink kim Pedro mu?

Jjinbei cepte.
Carrotda gelse çoğundan iyi iş yapar.
C.C ise Lawa gider bence de.
Aokiji ve Smo. zor ama imkansızz değil.
Son arcta herşey yaşanabilir.
Ben wanodan da bir savaşçının tayfayla dost olacağını düşünüyorum.

O zaman 2. mink kim Pedro mu?

Jjinbei cepte.
Carrotda gelse çoğundan iyi iş yapar.
C.C ise Lawa gider bence de.
Aokiji ve Smo. zor ama imkansızz değil.
Son arcta herşey yaşanabilir.
Ben wanodan da bir savaşçının tayfayla dost olacağını düşünüyorum.
2. bir minke gerek yok Carrot tek başına yeter. Carrot, Fuji ayarı olur. Sanji ise gerçek amiral ayarı (eski üçlüye denk) olur. Ceasar ise amiral altı işte, Zoro ile Luffy de amiral üstü olur. Nami, Usopp falanda Arlong seviyesine gelir.

2. bir minke gerek yok Carrot tek başına yeter. Carrot, Fuji ayarı olur. Sanji ise gerçek amiral ayarı (eski üçlüye denk) olur. Ceasar ise amiral altı işte, Zoro ile Luffy de amiral üstü olur. Nami, Usopp falanda Arlong seviyesine gelir.
Olmaz Rogerin gemisinde 2 tane vard bunda da böyle olmak zorunda.
usopp ve nami,choppar kor olur işte ötesi yok.

karolla

Olmaz Rogerin gemisinde 2 tane vard bunda da böyle olmak zorunda.
usopp ve nami,choppar kor olur işte ötesi yok.
Neden olmak zorunda? Rogerın gemisinde bildiğimiz iskelet yok ama bizde var. Bildiğimiz sayborg da yok ama bizde var. Bildiğimiz konuşan hayvan yok ama bizde var. Meslek olarak denkleri vardır ancak. Tür olarak yok. Şuan roger tayfası ile ortak tek nokta luffy ve zoro. Onun dışında 1 tane bile eşitlik yok.

Neden olmak zorunda? Rogerın gemisinde bildiğimiz iskelet yok ama bizde var. Bildiğimiz sayborg da yok ama bizde var. Bildiğimiz konuşan hayvan yok ama bizde var. Meslek olarak denkleri vardır ancak. Tür olarak yok. Şuan roger tayfası ile ortak tek nokta luffy ve zoro. Onun dışında 1 tane bile eşitlik yok.
Yani Rogerin gemisinde olmayan bizim tayfada varsa Rogerin tayfasında olanında bizim tayfamızda da olması gerekmiyor demek ki. O zaman Roger-İnu-Neko Luffy-Carrot denklemi çöpe gidiyor. :good:Kaldı ki Neko ve İnu Roger'in tayfasından değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık