Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam. Tayfaya katılabilecek kapasitedeki kişilerden ben Bellamy olacağını düşünüyorum. bu düşüncemi ise aşağıdaki sebeplerle açıklamaya çalışacam.

Bellamy

Bellamy Bane Bane no mi (yay yay meyvesi) yemiştir. Jaya Arc da karşımıza çıkmıştır. o zamanki ödülü 55 milyon Beli olan Bellamy Luffy ve zoronun hayalleri ile dalga geçmiş ve barda bunları döverek dışarı atmıştır. One piece ve gök adası gibi şeylerin hayal olduğundan bahsetmiştir.Maymun kardeşleri ve norland'ın torununu dövdükten sonra luffy tarafından tek bir yumruk ile işi bitirilmiştir.
luffy vs bellamy

Ardından ise timeskipten sonra karşımızda Mera Mera no mi için yapılan arane dövüşlerinde çıktı.
Bellamy timeskip

Ödülü 195 Milyon Beli'ye çıkmış, skypie'ye çıkmış ve K.hakisini gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkmıştır. Luffy'i hemen tanımıştır ve eskisi olmadığını söylemiştir.

ayrıca denizlerde yeni olayların olacağını ve bu olaylardan korunmak için dofy'nin tayfasına girmek zorunda olduğunu söylemiştir. Ayrıca luffy'e de kızgın olmadığını da belirtmiştir.

timeskipten sonra kendisini geliştirip arenada bir kaç kişiyi dövsede ilk önce barte lomeo'ya sonra ise kral yumruğuna maruz kalıp elenmiştir. burda luffy bellamy'e açıkça destek vermekle beraber pes etmemesini söylemiştir.

Ardından ise luffy yenilen bellamy'e moral vermiştir. bu durum bellamy'i de şaşırtmış ve luffy'nin hakisine övgüde bulunmuştur.

Dofy'nin adamı Diamente ise boş durmayıp bellamy'e bir şans daha verdiğini söyleyip luffy'e suikast emri verdirmiştir.Bellamy ise luffy'nin kendisi arenada iken yaptıklarını aklına getirir.

Bellamy bu yüz ifadesi bana göre pişmalık içinde olduğunu gösteriyor. çünkü luffy'nin saf bi şekilde kendisini desteklemesine sevinmiş ve kendisine böyle iyi bir tavırla yaklaşan luffy'e kötülük yapmanın insafsızca olacağını yada lufyy'de ki gücü gördüğünden dolayı böyle bir surat ifadesi takınmıştır.

sonuç olarak Bellamy ya dofy ile olan savaşında yardım edecek yada lufy'nin dofy'i indirdikten sonra güvenli bir liman olarak görüp tayfaya katılmak isteyecektir.

okuduğunuz için teşekkürler. sürç-i lisan olduysa affola.

Barto gelsin de yanında Bellamy gelse de farketmez benim için:oleyo2:
Bellamy'nin tayfaya katılması durumunda Zoro ve Sanji'nin ödüller +200 olur.

Ayrıca Bellamy'den de Barto vol2 görebiliriz.
Jaya'da Luffy'den çok etkilenip tam bir Luffy fanı olmuştur :D
Gökyüzü adasına çıktığını söylemişti. Bence oradaki halka bir şey yapmadı, aksine çok iyi arkadaş oldu onlarla:D

Barto gelsin de yanında Bellamy gelse de farketmez benim için:oleyo2:
Oda'nın SBS'inden Bellamy yüksek bir aday gibi duruyor..
Bellamy'nin tayfaya katılması durumunda Zoro ve Sanji'nin ödüller +200 olur.

Ayrıca Bellamy'den de Barto vol2 görebiliriz.
Jaya'da Luffy'den çok etkilenip tam bir Luffy fanı olmuştur :D
Gökyüzü adasına çıktığını söylemişti. Bence oradaki halka bir şey yapmadı, aksine çok iyi arkadaş oldu onlarla:D

Bencede bişey yapmadı hatta onlardan K.hakiyi öğrendiğini bile düşünüyorum. eğer aralarında bişey olsa bile sonradan barışmışlardır yada coby gibi bellamy'nin k.hakisi açılmış olabilir.

arıyorum hala ama okuduğuma eminim yani. smoker gelse olay aydınlığa kavuşur yada dragon şu an ben bulamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık