Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın 3. Beyni

Öncelikle herkese iyi günler:

Bildiğiniz gibi tayfanın iki kadını Nami ve Robin aynı zamanda tayfanın en zekileri.Fakat 3. zeki kim?Bu soruya farklı farklı cevaplar geleceğini düşündüğümden konuyu açtım :good:

Luffy :D Anketi sonuncu bitirmesi olası ana karakterimiz.Aptal ve saf ama aynı zamanda dövüşlerinde ürettiği stratejiler de meşhur.(Bkz:Mizu Luffy)

Zoro.Arkadaşlar öncelikle yön duygusunun harika olduğunu unutmayalım :mincika: Bunun dışında Zoro'da Luffy gibi müthiş stratejiler üretebiliyor.

Sanjii namı-diğer Mr. Prince.Arabasta ve water7 da akıl ettikleriyle karşınızda.Önünde güzel bir kadın olmadıkça gayet zeki ve oylarınızı bekliyor.

Edit:Enies Lobby kaçışında da büyük katkısı vardı.Yeni hatırladım.

Kaptan Usopp.Adam mucit beyler.

Chopper.Saf olduğu bir gerçek ama zeki olmasa Hacettepe Üniversitesi'ni okuyamazdı.

Yohohhoooho.Brook'un zekası hakkında yazacak bir şey bulamıyorum.Bir tek yaptığı iskelet esprileri var.

Franky.Favorim diyebilirim.Adam 8 yaşında vücudunu robota çevirmiş daha ne yapsın?

Şİmdi zekilik yere göre değişir mesela luffynin crocodile suyla vurunca logiasının iptal olacağını bulması akıllıca bi hareket

Yonkou-Sh4nks

Bence zoro yardımcı kaptan olarak bazı ortak hareketlerde çok zekice davranabiliyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık