Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Konunun bütününe baktığın zaman zaten yazılacak çok kişi var ama bunun part2 sini açmak lazım o zaman Kaiodu görünür işte belki Kid, Apo, Hawkins tayfası çıkar daha iyi olur. Çok ayrıntıya giremedim ben .s
Aynen. Bakalım ilgi büyük olursa part 2'yi de açarsın artık. Dediğin gibi yazılacak çok adam var aslında.

Big Mom korsanları böyle vasıfsız insanlar bir daha gelmez gelemez.
Ayrı bir kafa ile yazılan bir tayfaydı.

Doktorluk yapmak müzisyenlik, aşçılık, seyrüsefercilik veya gemi marangozluğu gibi değil eserini açıkça gösteremezsin. Eserin sadece iyileşmiş insan. Bu da kimsede yemek, yapı veya müzik gibi bir etki bırakmıyor. E Oda da tıbbi terimler kullanmıyor uğraşıp. Yoksa bir işe yaradığını hissederdik. Fakat şöyle bir durum da var. Punk Hazard'da Law çocukları ameliyat ederken bu pokemon mala bağlamıştı. Law'ın ameliyat yaptığını anlayamıyor ortalığı velveleye veriyor. Sorsan doktorum diye geziniyor. :( O noktada pokemona olan güvenim derinden sarsıldı.

Vasıfsızlık tanımını farklı düşünüyorum. Bu listeden Smoothie ve Chopper, mezarlıktan da Bellamy'i sürüyorum.

Uzunca bir yazı yazacaktım da vazgeçtim. Güçsüz olan herkes vasıfsız size göre. Kalan özelliklerinin hiçbir anlamı yok. :(

Balık adamlara haksızlık ediliyor bence. Hani adamların kaptanı bile çöp ki astlarından ne bekliyorsunuz? Hani kendi seviyelerinde adamlarla kapışmadı bizimkiler o yüzden adamlar çok çöp gözüktü. O kadar haplanmalarına rağmen. Diğerleri öyle değil ama. Hani kaptan 10 ise tayfası 3 falan.

Anket bir yana Bobbin tanıtımındaki ahahahaha kısmı en sevdiğim yer oldu :D
Alayı vasıfsız bunların... Ama işte hepsini totale aldığımızda balık adamlar zirveye oynar alayının KK'sı olur bu konuda :oleyo:
Buraya yazılanlar bana bildirim olarak gelmiyor anlamadım, yeni gördüm de ama cidden Bobbin ilk çıktığında Zoro ile vs attıran vardı gülmemek elde değil. Buna mı gülsem Zoroya mı bilemedim. :D

Smothinin güçlü olduğunu düşünüyorum gayet ama güçsüz manasında vasıfsızlıktan bahsetmiyorum ben :( o arc ın geneline göre vasıfsızlardı ya da komple tayfayı düşündüğümüz zaman içlerine vasıfsız kalıyorlardı. :(
Ya bütün balıkadamlara vasıfsız demişsin mesela. Bunlara vasıfsız demenin tek nedeni de güçsüz olmaları işte gayet de. Şöyle düşün mesela:
Sen bir balıkadamsın tamam mı? İnsanlardan nefret ediyorsun ve haliyle tüm tayfanı balıkadamlardan kurmak istiyorsun. Tayfana adanın en iyi kılıç ustasını katmak ister misin istemez misin? O tayfa için gayet önemli bir adam; lakin Zoro'dan tek yediği için vasıfsız demişsin. Ya da Daruma mesela. Adamın hızlıca tünel kazabilmek gibi stratejik bir gücü var; ama güçsüz olduğu için vasıfsız demişsin. İkaros ya da. Seni kurutabilir anında ama güçsüz olduğu için vasıfsız demişsin.

Dofun tayfasına hiç girmiyorum. Uçabilen; olası bir problemde meyve kullanıcılarının denize düşmesini önleyebilecek bir meyveye sahip bir adama vasıfsız demişsin. Neden? Çünkü güçsüz. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık