Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur?

Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur ?

• Luffy

Kullanılan: 27 16.1%
  • Zoro

Kullanılan: 14 8.3%
  • Usopp

Kullanılan: 29 17.3%
  • Sanji

Kullanılan: 17 10.1%
  • Nami

Kullanılan: 4 2.4%
  • Chopper

Kullanılan: 6 3.6%
  • Robin

Kullanılan: 11 6.5%
  • Franky

Kullanılan: 4 2.4%
  • Brook ( Zaten Ölü :P )

Kullanılan: 8 4.8%
  • Kimse ölmeyecek İnşallah

Kullanılan: 48 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Luffy, Zoro zor duruma düştüğünde ona bağırışı bile diğerlerine bağırışından farklı. Mihawk vs Zoro olsun, Issho vs Zoro olsun hepsinde Luffy kendini diğerlerine oranla çok daha fazla yırtıyor. Eğer biri ölecekse bu Zoro olmamalı Luffy kaldıramaz bunu. Diğerleri ölebilir.

Luffy, Zoro zor duruma düştüğünde ona bağırışı bile diğerlerine bağırışından farklı. Mihawk vs Zoro olsun, Issho vs Zoro olsun hepsinde Luffy kendini diğerlerine oranla çok daha fazla yırtıyor. Eğer biri ölecekse bu Zoro olmamalı Luffy kaldıramaz bunu. Diğerleri ölebilir.
Aynen bende öyle düşünüyorum. Kaldıramaz demiyorum ama en çok sevdiği tayfası Zoro olabilir. İlk katılan arkadaşı olduğu için olabilir.

Luffy kesin ölecek,o canından götürüyor muhabbetleri boşuna yapılmadı.
Zoroda ölecek gibi duruyor. Lanetli kılıç kullananın Allah belasını vermiş hep vahşi bir şekilde ölmüşler efsanesi vardı.
Fakat Chopper belki Luffynin bu hastalığını tedavi edebilir bilemiyorum. Geri kalanlardan Usoop cesur bir şekilde kedisini feda edebilir.

Luffy ve Usoopun ihtimali var. Zoro ise banko.

Bölüm yorumlarına özellikle yazmadım ama Luffy'nin nasıl öleceğini çözdüm gibi.Büyük bir sinyal yakalamış olabilirim.Bakalım.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy @Raiden ve diğer Luffy fanları.

Mangaka son sayıda özellikle bir söz söyletiyor.Daha önce de söyledi sanki bu sözü ama emin değilim.

- Nerede öleceğime ben karar veririm.

Kutsallarla olan son büyük savaşta dünyaya huzur getirmek için öleceği yeri Luffy kendisi seçecek.Ancak öyle Jinbe'nin yaptığı gibi fasülyeden değil.Burada öleceğim dediysem sözümde dururum şeklinde.Artık bunu yaparken büyük bir amacı olacak çok büyük bir işe yarayacak ölmesi ama buna değecek.

Gözü yaşlı şekilde uğurlayacağız sonra.

Seversin sevmezsin kızarsın söversin o sahneden sonra bir anlamı kalmayacak herkesi tek noktada buluşturacak Luffy.

@Millennium Wizard
Amacına ulaştıktan sonra tayfanın dağılması Luffy için hoş bir son olmaz zaten. Bence de ölecektir. Senaryo sağlam olursa salya sümük uğurlarız işte kralı. :/ Epik olacaktır.

@Millennium Wizard
Amacına ulaştıktan sonra tayfanın dağılması Luffy için hoş bir son olmaz zaten. Bence de ölecektir. Senaryo sağlam olursa salya sümük uğurlarız işte kralı. :/ Epik olacaktır.
Epik olacaktır demesi kolay Luffy fanlarının yüreğine taş oturacaktır.Sen normal seviyorsun gerçi ölümüne bağlanmış değilsin uğurlar geçeriz demeni anlayabiliyorum ama diğerleri için öyle olmayacaktır. :/ Finalde baya canları sıkılacaktır.Tek yemeye canı bu kadar sıkılan adamları düşünemiyorum yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık