Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Tayfadaki ilk Kenbunshoku Haki kullanıcısı Ussoop Sama

Ussop orda Kenbunshoku Haki kullandımmı kullanmadımı

• Evet kullanmış olabilir

Kullanılan: 20 52.6%
  • Hayır ne alakası var

Kullanılan: 18 47.4%

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet arkadaşlar öncelikle
Kenbunshoku Haki (見聞色の覇気 Gözlem Yeteneği ") Mantra olarak da bilinen bu haki tipi, kullanıcının insanların varlığını, hiçbir duyusunu kullanmadan, sezmesini sağlar. Bu haki türünün bir diğer özelliği de savaştığın düşmanının saldırılarını tahmin edebilme yeteneği vermesidir.
Gerekli bilgiyi verdikden sonra ilgili konuyu incelemeye geçiyorum

Öncelikle Enies Lobby Arc 310. bölümün 19. dakikasından 20.30.dakikaya kadar ki olaya dikkat çekmek istiyorum burda ussop gariden sesler duymaya neler oluyor diye anırmaya ve diğer kişileri hissetmeye başlıyor tabi o zamanlar izlerken bu olay hiç dikkatimiz çekmiyor ancak ben ikinci seferki izlmede burdaki olayın Kenbunshoku Haki ile ilgisi olup olmadığını düşünmeye başladım aynı amanda sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum.

Merynin sesi değil mi o? Hem sadece Usopp değil tüm tayfa duyuyor. Franky Duyamıyor çünkü Merry ile bir duygusal bağı yok.

Sanmıyorum Ussop olsun o zaman Luffy Küçük bahçe arc'inda Mr3'e tekme atarken içgüdü demişti. Ona da kenboshuku haki deriz. Bence Zoro kullanmıştır. Çünkü en çok onun K. Haki uyandırmaya yakın görüyorum.

İlk açan Zoro oldu, arkasına Luffy Marineford'da Mihawk' ın karşısına çıkınca açtı.
Ama tayfada gözlem hakisini en iyi kullanan kişi Sanji, bu da böyle bi ironidir. :D
Şimdi atlıyacak birileri; öğöğöğöğö nerden biliyon diye, açıklandı bunlar iyi takip edin seriyi.
Böyle konular görünce Mihawk gibi bir adamın neden hakkının yendiğini daha iyi anlayabiliyorum.

Serideki ilk bariz kullanım Luffye aittir. Mihawkın kollarını kestiğini gördüğü an. Diğerleri ancak spekilasyon olur. Zaten animeden iyi kaynak olmak mangadan atmak her zaman daha makuldür.

İlk açan Zoro oldu, arkasına Luffy Marineford'da Mihawk' ın karşısına çıkınca açtı.
Ama tayfada gözlem hakisini en iyi kullanan kişi Sanji, bu da böyle bi ironidir. :D
Şimdi atlıyacak birileri; öğöğöğöğö nerden biliyon diye, açıklandı bunlar iyi takip edin seriyi.
Böyle konular görünce Mihawk gibi bir adamın neden hakkının yendiğini daha iyi anlayabiliyorum.
Zoro hem Kenb. hem de Buso. aynı anda açtı hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık