Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
Beyler başlık açık Tayfadaki en acıklı hikaye sizce kimindir Hikayelerini tek tek anlatmayacağım konuyu anime bölümüne açmamın nedeni bazı hikayelerini filler bölümünde anlatılıyor Birde nedenini yazarsanız daha hoş olur :good: Anket vardır sizce kimin
(büyük ihtimal chopper kazanacak ama)

Bence sanji en acıklı hikaye
Neden: (küçükten büyüğe doğru gideceğim) Adamın bulunduğu gemiyi basıp hayalleriyle dalga geçtiler sonra denize düştüler onu kurtarmak için ayağından vazgeçen adamı öldürecekti bacağını sonradan gördü küflü ekmeği bile açlıktan yiyecekti son yemeğide elinden düştü Sanji'ye yemek torbasını verip kendine altın torbasını aldığını fark etti bir kez daha duygulandı ve Zeff'e minnettarlığını tam olarak asla sunamadı (ve bence sunamayacakta) milyonlarca paraları olmasına rağmen tek bir lokma yiyecek yoktu paranın insanı doyurmadığını zor yoldan öğrendi

Benim sebeplerim bunlar eleştiri yapmazsanız sevinirim

Anket koysan daha iyi olur.

Ben Nami olduğunu düşünüyorum.Annesi öldürülüyor manyağın biri tarafından.Sonra onun neredeyse kölesi oluyor.

taylanss

Bence Luffy, çünkü daha küçükken çok zorluklar yaşadı en iyi arkadaşı hatta kardeşi sayılabilecek Sabo öldü, Ace kollarında öldü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık