Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
Brook,Sanji,Nami,Chopper,Robin hepside zorluk çekmiş.Brook ile Robin aynı da olsa Robin'in şöyle bir durumuda var eğer çalışmazsa yaşayamaz ama çalışırsada suçlu olduğundan yakalanır öyle zor bir durumdayken hem kendini doyurmuş hemde kendisini yakalamaya çalışanlardan kaçmış.Ayrıca tanıdığı herkes öldürülüp köyü yıkılmış.Annesi gözlerinin önünde öldürülmüş,arkadaşı dediği adam gözlerinin önünde öldürülmüş.Bu da yetmezmiş gibi kaç sene boyunca tek başına bakmış kendisine ve hiç arkadaşı olmamış.Brook'a göre daha acıklı bence.

amat

chopper lan be en çok onu izlerken duygulanmıştım benim gibi öküz duygusuz birini duygulandırdı chopperın hikayesi

Brook'la Chopper arasında kaldım ama Brook dedim. O son şarkı da tayfanın birer birer ölmesi ve Brook'un tek başına o gemide yıllarca sürüklenmesi çok koymuştu bana.

Robin Kadının memleketi yok oldu annesini bi kere gördü babasından hiç bahsetmeyim dev arkadaşı öldü tek başına ne acılar çekti Robin-chwan:ühü:

thosy

Bence sırasıyla Brook, Robin, Nami, Chopper, Sanji, Franky, Luffy, Zoro, Usopp.

Nami bence, annesi (veya anne olarak bildiği tek insan diyelim) gözünün önünde öldürüldü ve bütün köyü kurtarmak gibi zor bir işi o küçük yaşında omuzlarında taşıdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık