Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tüm Kek Adası'ndaki En Hoş Kadın Karakter

Tüm kek arcının en hoşunuza giden kadın karakteri kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    113
Başlıkta gördüğünüz gibi Tüm kek adasındaki en güzel kadın karakteri seçmeye çalışacağız. Ben özellikle yarışma rekabetli olsun diye belirli isimleri koyacağım. Sizler beğendiğiniz ve listede olmayan karakterleri diğer seçeceği seçerek yorumlarda belirtebilirsiniz.
Kütüphanede tanıtımı olan karakterler kütüphaneden alınmıştır.

• Charlotte Smoothie

Charlotte Smoothie (Shārotto Sumūjī), Charlotte Ailesi'nin 14. kızıdır. Totto Land'da Meyve Suyu Adası'nı yöneten Meyve Suyu Şansölyesi olarak görev yapar. Aynı zamanda Koca Ana Korsanları'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan biridir. Uzunbacak-insan melezidir.

Smoothie yaptıklarından dolayı Tüm Kek Adası Arkı'nın ana kötü karakterlerinden biridir.
  • Charlotte Amande

Charlotte Amande (Shārotto Amando), Charlotte Ailesi'nin üçüncü kızı ve Koca Ana Korsanları'nın bir üyesidir. Yılanboyun-insan melezidir. Totto Land'ın Fındık Adası'nı yöneten Fındık Şansölyesi olarak görev yapar.
  • Charlotte Pudding

Charlotte Pudding (Shārotto Purin), Charlotte Ailesi'nin 35. kızı ve aynı zamanda Koca Ana Korsanları'nın bir üyesidir. Üç Göz-insan melezidir. Kakao Adası'ndaki "Karamel" isimli kafenin sahibidir.

Pudding, Vinsmoke ve Charlotte Aileleri arasındaki politik bağların oluşması için Vinsmoke Sanji ile sözlenmiştir. En başta Hasır Şapka Korsanları'nın düşmanı olsa da, daha sonradan Sanji'ye aşık olmuş ve Hasır Şapka Korsanları'nın adadan kaçmasına yardım etmiştir.

• Charlotte Galetta

Charlotte Galette, Charlotte Ailesi'nin on sekizinci kızıdır ve Totto Land'in Tereyağı Bakanı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Charlotte Poire isimli kendisinden büyük ikiz kız kardeşi vardır ve Koca Ana Korsanları'nın bir üyesidir.

• Nami

Nami, bir korsan ve Hasır Şapka Korsanları'nın rotacısıdır. Tayfanın üçüncü üyesidir ve ikinci katılan kişidir. Baratie Ark'ında tayfaya ihanet etmiş, ancak Arlong Park Arkı'ndan sonra geri dönmüştür. Ödülü 66,000,000 Beridir.

• Vinsmoke Reiju

"Poison Pink" olarak da bilinen Vinsmoke Reiju, en büyük çocuk ve Vinsmoke Ailesi'nin tek kızıdır. Germa Krallığı'nın bir prensesidir.

• Stussy

Stussy, CP-0'ın bir ajanıdır. Yer altı dünyasının imparatorlarından birisidir. Aynı zamanda "Zevk bölgesinin kraliçesi" olarak da bilinir.

Nami olmasa daha iyi olurdu. Herkes onu seçer, 1. olsun diye. Smoothie olmaz hem çok uzun hemde ölü gibi yatar. Amande boynu uzun, geçelim. Galetta ateşli gibi ama klişe. Reiju favorim diyorum. Sanji'nin bacısı donla geziyor. Hepsi bir tarafa Reiju bir tarafa.

Reijuu ve Pudding'in rol yaptığı hali iyiydi.Kendi olduğunda ise hiç çekilmiyor.

Nami cidden olmamış bu arcın karakteri sayılmaz pek.

Reiju için geldim. Şunu da açıklayayım şekille alakası yok :D Karakter ilk çıktığında çok kanım ısınmamıştı ama sonra yaptıklarıyla beraber net olarak karakteri gördükten sonra bayıldım. Stussy de iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık