Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sugar

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 25 42.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 57.6%

• Kullanılan toplam oy
    59
Oyuncak olanlar yıllar geçse de, eski hallerine geldiklerinden aynı yaşta kalıyor ancak sadece bedenen mi aynı yaşta kalıyorlar. Ceviz gibi dışı güzel ama içi çürük çıkan çok ceviz olabiliyor.

Oyuncağa çevirmeden de insanların hafızaları ile oynayabilse, meyve daha da harika olurdu.
Oyuncağa dönüştüklerinde nasıllarsa, aynı şekilde dönüyorlar. İçleri de, dışları da aynı yani.

Kendinin durumuna dair bir açıklama yapılmadı. Ancak oyuncak olan kişiler sadece kendilerini hatırlıyor. Mesela sen oyuncak oldun, ben de seni unuttum. Ben senden sonra oyuncak olsam da seni hatırlamıyorum.
Oyuncak yaptığı kişiyi Sugar hatırlasa (yani öyle bi yetisi varsa) adam kaçırma, ortadan kaybolma gibi şeylerin çok güzel yapardı.
Kaptan KURO olayı gibi, amma velakin sonuç olarak oyuncaksın.

Eyvallah.

Oyuncak yaptığı kişiyi Sugar hatırlasa (yani öyle bi yetisi varsa) adam kaçırma, ortadan kaybolma gibi şeylerin çok güzel yapardı.
Kaptan KURO olayı gibi, amma velakin sonuç olarak oyuncaksın.

Eyvallah.
Ben hatırladığını düşünüyorum. Çünkü oyuncağa dönüştürdükleri ile kontrat yapıyor. Eğer unutsaydı, kontrat yapacağını da bilemezdi. Hatta ben Sugar'ın ilk oyuncak yaptığı kişinin Kyros olduğunu düşünüyorum. Meyvenin tüm özelliklerine hakim olmadığından kontrat yapmayı akıl edemedi.

Ben hatırladığını düşünüyorum. Çünkü oyuncağa dönüştürdükleri ile kontrat yapıyor. Eğer unutsaydı, kontrat yapacağını da bilemezdi. Hatta ben Sugar'ın ilk oyuncak yaptığı kişinin Kyros olduğunu düşünüyorum. Meyvenin tüm özelliklerine hakim olmadığından kontrat yapmayı akıl edemedi.
Olabilitesi var Kyros olayında. Diğerleri malum ama hatırlamasıda lazım, onlarlar kontrat yaptığı için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık