Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Star Wars Serisi (1977-)

Sevdiğiniz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    144
Şu seriye cesaret edip başlayamadım ya la hemde seri filmlerin %90'ını falan izlemiş biri olarak. Hiç izleyecekmiş gibi de hissetmiyorum yahu :bilmem:

Hikaye, felsefe, olay örgüsü, işleniş, karakterler, müzikler hele ki o müzikler yok mu müzikler, tek kelime ile MUAZZAM. Benim için Star Wars efsanedir, hiç de abartılı değil. :)

Harika bir seridir. Zaten E.Oda'nın bazı araklamalarıda buradan yapılmıştır, Japonlara bile ilham olmuş bir seri.

Karakterin bu kadar fan'ı olacağını tahmin etselerdi, öldüremezlerdi. Sonradan çekilen üçlemedeki en sağlam karakterdi. Animasyon serisinde geri getirmişler de işten işten geçti.

Hiç sorma, Lucas pişman oldu geri getirdi. Clone Savaşlarında iyi iş gördü. Sonra Lucas seriyi komple Disney'e sattı ve Troll Filoni tek başına Maul'u aradan çıkarmayı planladı, saçma sapan şekilde son verdiler Rebels serisinde Maul'un hikayesine, Filoni'nin trollüğüne kurban gitti.

Yeni bir Darth Vader yaratmayamı calışıyolar anlamadım hikayeye göre zaten Anakin kadar güclü biri olamaması lazım fiyasko olmaya gidiyor yeni ücleme.

Daha dünkü velet kaya ayırıyo hikaye icin mantıklı degil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık