Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Spor Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Acacia tarafından 25 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

1. Master of Puppets Garugaçumon

Master of Puppets (Garugaçumon)
    Mesaj Sayısı 2,349
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Fransızları iyi ağlattık.

2. setokaiba (Üye)
    Mesaj Sayısı 268
    Üyelik Tarihi5 Şub 2015
    Hala Madrid !!!

3. Roo Fatih

Roo (Fatih)
    Mesaj Sayısı 2,340
    Üyelik Tarihi20 Oca 2011
    Ben iyi futbol görme meraklısıyım. Real, ağustostan bu yana gram futbol oynamıyor. Psg ise top ağlatıyor resmen. 400 milyona transfer yaptılar ama kadronun geri kalanı da müthiş futbol oynuyor. Rabiot 250 bin euro değerindeydi mesela. O yüzden ben Real elensin de iyi futbol görelim istiyorum. Gerçi bu sahadaki Reali, Klopp, Guardiola, Heynckes, Pochettino filan affetmez. Emery bunların altında bir hoca.

4. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 6,242
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Bu sene Real'i pek takip etme şansım olmadı ama lig de ki durumlarını gördüm cidden berbattı. Oynadıkları futbolu az çok tahmin ediyorum bu turu geçseler bile diğer tur da kesinikle patlarlar. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar misali olur. 2 yıl iyi gittiler ama heralde artık takımda sıkıntılar çıkmaya başladı. Zidane bırakır muhtemelen bu yıl sonu bırakmasa bile eğer böyle devam edere yarım sezon daha devam edebilir en fazla.

5. Master of Puppets Garugaçumon

Master of Puppets (Garugaçumon)
    Mesaj Sayısı 2,349
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Cristiano Ronaldo 7 sene üstü üstüne 10+ gol atmış Şampiyonlar Liginde, en yakın takipçisi 2 sene üstü stüne 10 gol atan Messi.
    Ayrıca CL'nin en çok gol atan oyuncusu ve Cl'de 100 gol üzeri atan tek oyuncu, toplam 114 gol ile. Vay arkadaş.

6. Roo Fatih

Roo (Fatih)
    Mesaj Sayısı 2,340
    Üyelik Tarihi20 Oca 2011
    Ligde şampiyonluk hayal artık. Barcelona da eski barça değil ama ne Iniesta'nın ne de Xavi'nin yerini doldurabildiler. Yine de ligin en iyi oyununu oynuyorlar. Messi, Real her takıldığında maçı izlerken selfie çekip dalga geçer gibi atıyor. Zidane burada da başarısız olursa gg.

7. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,429
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Harbi yapıyor mu Messi öyle bir şey ne kadar da ayıp. Düşene vurulmaz : (

8. Roo Fatih

Roo (Fatih)
    Mesaj Sayısı 2,340
    Üyelik Tarihi20 Oca 2011
    L
    Levante ile berabere kaldıklarında yapmıştı sanırım. Reale iki tane salladılar :/

9. kadir †. Düş artık Katakuri !! xd

kadir †. (Düş artık Katakuri !! xd)
    Mesaj Sayısı 7,097
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Messi şerefsiz ya Abidal'e dedikleri doğruysa ağır şerefsiz biri. Tam karaktersiz adam selfie de çeker :(

10. Eustass Captain Kidd Bana gülen herkesi katlettim

Eustass Captain Kidd (Bana gülen herkesi katlettim)
    Mesaj Sayısı 5,152
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Ben Messi yüzünden real desteklliyorum.Karaktersizin önde gidenidir Messi.

Liverpool ise resmen şov yapıyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık