Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] South Park (1997-)

Dizi Hakkındaki Düşünceniz-Favori Karakteriniz

• Kullanılan toplam oy
    67
Keny de tam fakir p. Bu ölünce biletler bunda diye cennete merdiven yapıyorlardı, eski zamanlar iyiydi. Saddam cehennemde silah yapıyor diye yardım ediyorlardı. O ölüp gelmeler açıklandı.

Cartman anlatılmaz la, izleyeceksin.
Saddamlı bölümler efsaneydi zaten, şu bir kaç sezondur bağlantılı ilerliyorlar ama bence fena değil idare ediyor. Sezonların bölüm sayısı yetmiyor :artiz:

Son düzenleme:
Hepsini izlemedim ama kendi tarzı için çok iyi yapım. İsimlerden bir tek Eric Cartman aklımda kalmış demek ki en iyisi oymuş diye düşündüm :) İzleyeli baya bir zaman oluyor da :D

hem geçen aylarda stick of truth bitirmem hemde üstüne telefone phone destroyer oyunu çıkmasıyla sezonları gene elden geçirdim 11. sezona geldim ilk sezonlar şuanki sezonlara gerçekten fark atar. oyunu oynayanlarda mesaj atsın birlikte klana girelim

Seriyi izlemedim ama niye herkes Cartmanı seviyor ya? Tanıtıma bakarsak adam şerefsizin önde gideni gibi görünüyor :D :D
Normalde bir yetişkinde bulunabilecek kötü özelliklerin 9 yaşında bir çocukta bulunması ilginç geliyor insanlara. Yine Cartman'ın neden böyle olduğuna dair de bir açıklama yok. Tam anlamıyla saf bir kötü.

Bunun dışında seslendirmesi çok iyidir. Özellikle söylediği şarkılar.

İlginç olarak kendisi birkaç farklı dil bilir ve çeşitli müzik aletlerini çalabilir. Çok kurnaz ve zeki biridir.

Hayatımı güzelleştiren, yüzümü güldüren nadir şeylerden biri.

Kyle'a çok üzülüyom ama. Nedir bu mevlanın Kyle'a kestiği ceza?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık