Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker san pek çoğumuzun bildiği üzere One Piece kişi , kişinin verdiği sözünü veyahut hayallerini gerçekleştiremedikten sonra bir kişinin bu söz ve hayalleri yerine getirmesine dayanıyor. Bence joy boy'un sözü Balıkadam adasını yeryüzüne çıkarmaktı ama savaşı kaybettiler ve bu söz gerçekleşmedi. Luffy Arlong'un kardeşinin kehanette gördüğü üzere Balıkadam Adasını yok edecek ve onları karaya çıkaracak. Ben bu amaç doğrultusunda nuhun ne amaçla kullanılacağını merak ediyorum açıklayabilirsen minnettar kalırım.

Caribou öldü mü, ölmediyse nereye gitti, kapak hikayesinde Drake bunu götürüyor gibiydi hatırlayamadım sonunu.

Son bölümlerde sürekli luffy ile kidd mapusda kader arkadaşı olacak yada ittifak kurarlar denmeye başlandı. Ben kiddin akıbetini merak ediyorum. En son hatırladığım kaidou "git onlara söyle korsancılık oynamasınlar" de dedi. Sonra bıraktı mı bırakmadı mı?

Big mom, anne carmeli yediğinde Soul-Soul Fruit meyvesinide yemiş oldu. Aynı şekilde her hangi biri, bir şeytan meyvesi kullanıcısını yerse bu mantıkla yediği kişinin şeytan meyvesine sahip olabilir mi ? Şeytan meyvesi kullanıcısını yiyen kişi de şeytan meyvesi kullanıcısı ise 2.meyve sahibi olmaktan dolayı ölür mü ?
Ayrıca dresorra da burgess sabo nun peşinden giderken elinde pıçak vardı amacı bir parça koparmak olabilir mi? Bu mantıkla

Caribou öldü mü, ölmediyse nereye gitti, kapak hikayesinde Drake bunu götürüyor gibiydi hatırlayamadım sonunu.
Ölmemiştir, Drake diğer novalardan bağımsız daha sadakatli duruyor. Öldürme emri alsa götürmezdi. Kaido'ya canı için Poseidon'un bilgilerini vermiş olabilir.

Selamlar.

Logia meyve kullanıcıları kendilerine saldırı olduğunda, saldırı yapılan yeri meyve özelliğine dönüştürüp korunabiliyorlar. (Benim hatırladığım) Seride şu ana kadar bu tarz saldırılar mermi, kılıç, ya da yumruk gibi vücuda oranla daha küçük kalan şeylerle yapıldı. Peki, logia meyve kullanıcısına kendi vücudundan daha büyük bir şekilde saldırı olsa sonuç nasıl olur? Mesela, Crocodile'a Jozu hakisiz saldırdı diyelim. Croco da gözlem hakisiyle karşılık vermek istedi. Ama Jozu'nun saldırı yaptığı alanın genişliği, Croco'nun vücudundan daha büyük. Bu takdirde Croco (ya da logia kullanıcıları) nokta nokta olacak şekilde kuma dönüşebilir mi? Ya da vücutlarının belli bir ağırlık merkezi mi olması gerekir. Vücudunda belli bir kısım sabit kalacak, diğer kısımlar dağılabilir gibi. Buggy'nin ayaklarının yerde kalması şartı gibi. Bu konudaki düşüncelerin neler?

Teşekkürler.

Luffy 1 v 1 'de bir yonkouyu ne zaman yenebilir veya yenebilir mi ?

Sanji germa kıyafetini giyince yonkounun sol kolu edebilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık