Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Sence şuan bir yonkou ölürse Luffy yonkou olur mu? Gücünden bahsetmiyorum. Şu an 5. yonkou olarak anıldığı için soruyorum. (Abartılı haberlerle tabii .d)

Smoker selamlar
Bir zamanların novası şimdilerin yonko köpekleriyle alakalı sorularım olacak

Law Luffy ile karşılaşınca Kaidoyu indirmeyi teklif etmek suretiyle ittifak önerdi
Begeyi gördük Big Moma biat etmiş vaziyette ama bizimkiler geldi Bege Big Momı indireceğim diye Luffy ile ittifak yaptı
Daha daha öncesinde Kid-Apoo-Hawkins Shanksı indirmek için ittifak yaptı
Urouge Kaidonun adamı gibi görünüyor
Wanodayız Hawkins de Kaidonun adamı gibi görünüyor

Şimdi
Yonkonun yenilmesinin çok zor olacağını biliyoruz
-Bu ittifakların muratlarına ermeleri olası mı?
-Eğer olasılık var dersen en yakın ittifak hangisi ve ilk hangi yonko iner
Bege bizimkileri yanına alarak Big Momı indirmek istedi ama yemedi
-Hawkinste bizimkileri yanına alarak Kaidoyu indirmek isteyecektir + Law da yanlarında sence şansları var mı? Lawın %30 diyordu sanırım yenme ihtimallerine bu ihtimali yakın görüyor musun?
-Novaların Yonkolara biat etmesini neye bağlıyorsun? One Piece peşinde olanların yonko kanatları altında yükselebileceğine ben pek olanak veremiyorum. Kaleyi içten fethetmeleride mümkün görünmüyor.
-Öyle yada böyle WByi öttüren denizcilere biat edip yonko indirme düşüncesi daha etkili olur mu?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler:good:

Sence amiraller arasinda (eski ve yeni rykoku haric adini yanlis yazdim) en guclu ve en gucsuz kim ? Sence 2.olarak seviye olarak Mihawk ve doffy denk mi degilse farklari sence 10 uzerinden kac ? Tesekkurler

Aklıma gelmişken sorayım. Luffy G4 formundayken b.haki kullanmasına rağmen esnekliğini nasıl koruyabiliyor? Bu konuda bir açıklama var mı? Ya da senin bir düşüncen var mı bu konuda? Teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık