Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Kart ne kadar parçaya ayrılsa da, bütün parçalar kart sahibini gösterir bana göre.
Rayleigh'nin diyaloğu çöp oluyor ki o zaman. Marineford sonrası Luffy'nin yanına gittiğinde kartı Shakky'e bıraktım ki daha rahat hareket edebileyim demedi mi? Yani tayfadan herhangi biri kartı takip edecek olursa sıkıntı olmasın diye söylemedi mi? O diyalog çok saçma oluyor o zaman.

Rayleigh'nin diyaloğu çöp oluyor ki o zaman. Marineford sonrası Luffy'nin yanına gittiğinde kartı Shakky'e bıraktım ki daha rahat hareket edebileyim demedi mi? Yani tayfadan herhangi biri kartı takip edecek olursa sıkıntı olmasın diye söylemedi mi? O diyalog çok saçma oluyor o zaman.
Bence kartı ona ihtiyaç duyan peşinden gelmesin diye orada bıraktı. Gelmek isteyen nasıl gelsin Amazon Lily'ye?

Meyve Kullanıcısı öldükten sonra şeytan meyvesi tekrardan ortaya çıktığı halde neden önceki kullanıcılara dair bir bilgi bulunmuyor?

Soru değilde görüşünü almak isterim

Marineford savaşında Ace Aokiji dövüşünde ne oldu da Aokiji Ace'yi bıraktı herkesin içinde ?

Normalde Ace ye tek atan Akainu ile 10 gün boyunca savaşıp bir anlık dalgınlık ile kaybeden birisi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık