Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker selamlar
Halen en zayıf yonkoyu Big Mom olarak düşünmekle beraber
Hasır Şapka+Kalp+Tank korsanları bir araya gelseydide indiremezlerdi diye düşünüyorum
Kaido birebirde Big Momı yener diye düşünüyorum
Öyleyse Law nasıl Kaidoyu yenebileceklerine düşünmek için bile ihtimal verebilir
Sadece Big Mom vs bu üç tayfa dalsa sonuç değişirmi sence
Yonko çalışarak olunabilir bir seviyemi yoksa kendini kabul ettirmeylemi alakalı
Son olarak Yonko nasıl yenilir teşekkürler

selam smoker-san öncelikli sorum sizce enel yeryüzünde olsaydı kime denk olurdu biliyorsunuz luffy anti olayı yüzünden yenebilmişti bana saçma geldi açıkçası o yenilgi
2:sizce luffy şuan sakazuki ile başa baş dövüşebilirmi ve sonuç ne olur ?

3:zoro'nun daha göstermedigi saldırı vb gibi şeyler varmıdır sizce ve nekadar güçlü çıkacagını düşünüyorsunuz

4:Big mom neden bu kadar gerizekalı sizce ?

5:en güçsüz yonkou bana göre big mom buna katılıyormusunuz ?

6:hatırlarsanız smoker-san zoro tayfayı bırakma ile ilgili luffy'e sert konuşmuştu aynı şekilde zoro'da wanoda sanji gibi bir şey başına gelirse tayfaya ihanet edermi?

Chapter 0:Strong World -yanilmiyorsam ismi buydu- yayinlanmisti yillar once. Shiki'nin planina kadar olan kismi mangada gosterilmisti. Yanlis hatirlamiyorsam gerisi de filmde islenmisti. Luffy tarafindan indiriliyordu-bana gore haki kullanmaktan bihaber bir veledin indirmesi sacmalik-. Su anki akibetini biliyor muyuz bu adamin? Sonucta filmi mangayla bir tutmuyorum -bunun tam tersi bir aciklama varsa sorumun bir anlami kalmayacak-. Karsimiza cikabilir mi planini gerceklestirmeye calisirken -film senaryosundan farkli olarak-?
Daha once sorulduysa kusura bakma o kadar cok soru var ki hepsini inceleyemedim.

Smoker selamlar
Halen en zayıf yonkoyu Big Mom olarak düşünmekle beraber
Hasır Şapka+Kalp+Tank korsanları bir araya gelseydide indiremezlerdi diye düşünüyorum
Kaido birebirde Big Momı yener diye düşünüyorum
Öyleyse Law nasıl Kaidoyu yenebileceklerine düşünmek için bile ihtimal verebilir
Sadece Big Mom vs bu üç tayfa dalsa sonuç değişirmi sence
Yonko çalışarak olunabilir bir seviyemi yoksa kendini kabul ettirmeylemi alakalı
Son olarak Yonko nasıl yenilir teşekkürler
Bununla ilgili daha önce yazmıştım. Koca Ana'da olmayan bir zayıflık, Kaido'da olabilir. Law neye istinaden Kaido konusunda böyle bir şey dedi, buna kesin bir cevap veremem. Ancak kafasında mutlaka bir plan vardır. Yonko olmak için çok güçlü olman lazım. Gücün olmazsa, kimse sana saygı duymaz ve seni sallamaz.

selam smoker-san öncelikli sorum sizce enel yeryüzünde olsaydı kime denk olurdu biliyorsunuz luffy anti olayı yüzünden yenebilmişti bana saçma geldi açıkçası o yenilgi
2:sizce luffy şuan sakazuki ile başa baş dövüşebilirmi ve sonuç ne olur ?

3:zoro'nun daha göstermedigi saldırı vb gibi şeyler varmıdır sizce ve nekadar güçlü çıkacagını düşünüyorsunuz

4:Big mom neden bu kadar gerizekalı sizce ?

5:en güçsüz yonkou bana göre big mom buna katılıyormusunuz ?

6:hatırlarsanız smoker-san zoro tayfayı bırakma ile ilgili luffy'e sert konuşmuştu aynı şekilde zoro'da wanoda sanji gibi bir şey başına gelirse tayfaya ihanet edermi?
1. Enel dünya üzerinde Amiral olsa sırıtmazdı. Yeni Dünya için bile kalburüstü biri olurdu.

2. Dövüşür, ancak yenilir.

3. Muhtemelen farklı güçleri vardır henüz görmediğimiz. Luffy'ye yakın bir güçtedir.

4. Koca Ana gerizekalı değil.

5. En güçsüz Yonko diye bir şey olduğunu düşünmüyorum.

6. Etmez.

Chapter 0:Strong World -yanilmiyorsam ismi buydu- yayinlanmisti yillar once. Shiki'nin planina kadar olan kismi mangada gosterilmisti. Yanlis hatirlamiyorsam gerisi de filmde islenmisti. Luffy tarafindan indiriliyordu-bana gore haki kullanmaktan bihaber bir veledin indirmesi sacmalik-. Su anki akibetini biliyor muyuz bu adamin? Sonucta filmi mangayla bir tutmuyorum -bunun tam tersi bir aciklama varsa sorumun bir anlami kalmayacak-. Karsimiza cikabilir mi planini gerceklestirmeye calisirken -film senaryosundan farkli olarak-?
Daha once sorulduysa kusura bakma o kadar cok soru var ki hepsini inceleyemedim.
Akıbeti belli değil. İki ihtimal var; ya öldü ya da yakalandı. Bir daha çıkacağını sanmıyorum. Daha önce 15-20 kere sorundur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık