Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Evet, adamın kendisini bile üç dört kere gördük zaten.
Garp Edward Newgate'ten 4 yaş büyüktü sanırım ama hastalığı falan olmayınca onun hakkında emin olamıyorum. Gerçi herkese yaşlılık aynı etkiyi göstermeyebilir. Kimi güçten düşer kimi nispeten daha az kayıpla yaşlanır. Orada bi soru işareti var kafamda. Ama gerisine katılırım.
Gerçi ben WG içinden şaşıracağımız güçler bekliyorum ama halihazırda öyle bi durum çıkmadı henüz.

Vs sorularını sevmezsin ama bir arkadaşla ikiye ayrıldık sana da sormak istedim.Senin görüşlerin benin için önemli.

Luffy nin şuan ki hali vs eski cp9 ekibinin hepsi sence kim kazanır.

Eski konulara bakıyordumda sırf zoro 108 pound saldırısını 1080e çıkarttı diye 10 kat güçlendi diyen arkadaşlar olmuş,tayfanın zaman atlaması sonrası ile öncesindeki güç farkı hakkında ne düşünüyorsun?

1 ) One Piece'te 3 farklı şeytan meyvesi gördük. ( Bildiğimiz şeytan meyveleri, Vegapunk'ın yaptığı şeytan meyvesi ve de Smile ) Her ne kadar doğal olmalarını istesem ve de buna inansamda sanki aksi yönde çok fazla kanıt var gibi. Sence şeytan meyveleri insan üretimi meyveler mi ? Eğer yapaylarsa kökenleri antik krallığa dayanıyor olabilir mi ? Bir şekilde DNA ve Lineage Factor ile ilgililer. Öte yandan meyvelerin üzerlerinde taşıdıkları spirallerde Vinsmoke'ların taşıdıklarıyla benzer. Şeytan meyveler zamanında belirli kişilerin DNA'larındaki güç ortaya çıkarılarak üretilmiş olabilir mi ? Dahada ötesi bu özel DNA D. soyuna ait olabilir mi ?
2 ) Kilo kilo no mi ve ton ton no mi farklı meyveler mi ? Ton ton no mi kullanımı esnasında ağırlıkta bir hafifleme görmedik sanırım ama temel mantıkları aynı gibi ?
3 ) Aynı şeytan meyvesini ikiye bölüp iki kişi yeseydi sence ne olurdu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık