Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ne Olacak?

Savaşta neler olur?

• Amiraller Wano'ya gelir.

Kullanılan: 18 36.0%
  • Teach Wano'ya gelir.

Kullanılan: 7 14.0%
  • Shanks gelir.

Kullanılan: 2 4.0%
  • Hepsi gelir.

Kullanılan: 9 18.0%
  • Hiçbiri gelmez ve savaş şuanki kişilerle sonuçlanır.

Kullanılan: 14 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Sizce son savaşta ne olacak? Bana kalırsa böyle büyük bir savaş sadece BM Kaido Luffy arasında olmaz.Savaşın ortaları veya sonlarına doğru birileri gelecektir.Ne de olsa Yonkouları devirmek isteyen başka Yonkoular ve Denizciler var.

Meyve kasmak amacında olan birinin Wano'dan uzak duracağını düşünmek... Bb'den bahsediyorum elbette. Bazılarına göre Bb, Tüm Kek'e gidecek. Bana göre ikisini birden yapacak. Tüm Kek'teki en güçlü ikili Kata ve Kraker. Bb tayfası bunları kıyma gibi dilimler. Poneglifi alır. Kata ve Kraker'in meyvelerinin Bb tayfasına göre olduğunu hiç zannetmiyorum. Bu nedenle Wano'ya gelmelerini bekliyorum. Özellikle de Burgess gibi fiziksel güç odaklı dövüşen biri için Wano bir cennet. Pizarro'dan da aynı şekilde bir zoan havası alıyorum. Ayrıca Wano'da Robin'in tekrar alıkoyulma ihtimali olabilir. Shiryu çok rahat alıp kaçar istese. Sonuç olarak Bb tayfasının Wano'ya gelmesi için çok sebep var.

Amiraller.. Akainu, Kizaru'nun Wano'ya gitmesini istemedi. Ama tek başına gitmesini istemedi. Çünkü sakat bir yer. Ama bu hiç gitmeyecekleri anlamına gelmiyor bence. Akainu sağlam bir tertibatla(yanında en az iki amiralle) Wano'ya gelip sağlam korsanları yakalayacaktır. Hatta belki Kaido ve Bm'yi! Ryokugyu bu amirallerin içinde olur yüksek ihtimal..

Shanks'ın bu sefer ortaya çıkacağını düşünmüyorum. Onu Elbaf'ta göreceğiz bence.

Hülasa, Bb ve Marine Wano'ya gelecektir :good:

Meyve kasmak amacında olan birinin Wano'dan uzak duracağını düşünmek... Bb'den bahsediyorum elbette. Bazılarına göre Bb, Tüm Kek'e gidecek. Bana göre ikisini birden yapacak. Tüm Kek'teki en güçlü ikili Kata ve Kraker. Bb tayfası bunları kıyma gibi dilimler. Poneglifi alır. Kata ve Kraker'in meyvelerinin Bb tayfasına göre olduğunu hiç zannetmiyorum. Bu nedenle Wano'ya gelmelerini bekliyorum. Özellikle de Burgess gibi fiziksel güç odaklı dövüşen biri için Wano bir cennet. Pizarro'dan da aynı şekilde bir zoan havası alıyorum. Ayrıca Wano'da Robin'in tekrar alıkoyulma ihtimali olabilir. Shiryu çok rahat alıp kaçar istese. Sonuç olarak Bb tayfasının Wano'ya gelmesi için çok sebep var.

Amiraller.. Akainu, Kizaru'nun Wano'ya gitmesini istemedi. Ama tek başına gitmesini istemedi. Çünkü sakat bir yer. Ama bu hiç gitmeyecekleri anlamına gelmiyor bence. Akainu sağlam bir tertibatla(yanında en az iki amiralle) Wano'ya gelip sağlam korsanları yakalayacaktır. Hatta belki Kaido ve Bm'yi! Ryokugyu bu amirallerin içinde olur yüksek ihtimal..

Shanks'ın bu sefer ortaya çıkacağını düşünmüyorum. Onu Elbaf'ta göreceğiz bence.

BB'nin planlarına akıl ermez

Teach hemen gelmez. Ciddi bir savaş vermesi için bir sebep yok ona. Zaten düşmanları aradan çıkacak veya zayıflayacak.

Yavaş alsınlar ya kim kimi alıyor. Katakuri Blackbeard tayfasının içinden geçer. Onu durdurmaya gelecek olursa bizzat Blackbeard'ın saldırması gerekir. Ki Kek adasına saldırmasının hiçbir mantığı yok. Boşu boşuna yara almak isteyecek türden biri değil Blackbeard eğer öyle olsaydı Marinford'un sonunda gelmezdi, hem korkak hem de sinsi bir karakter.

Yavaş alsınlar ya kim kimi alıyor. Katakuri Blackbeard tayfasının içinden geçer. Onu durdurmaya gelecek olursa bizzat Blackbeard'ın saldırması gerekir. Ki Kek adasına saldırmasının hiçbir mantığı yok. Boşu boşuna yara almak isteyecek türden biri değil Blackbeard eğer öyle olsaydı Marinford'un sonunda gelmezdi, hem korkak hem de sinsi bir karakter.
Kk olmak isteyen birinin yol poneglifinin bulunduğu yere saldırmasının gerçekten mantıklı bir nedeni yok, evet :(

Bigmom o adadan gidicek bana göre birinin gelmesine gerek yok. Tüm keke bir saldırı bekliyorum, ya bb yada hükümetten.

Kk olmak isteyen birinin yol poneglifinin bulunduğu yere saldırmasının gerçekten mantıklı bir nedeni yok, evet :(
Sen bunca zaman bu seriyi izlediysen Blackbeard'ın ne kadar zeki bir karakter olduğunu anlamışsındır. Hasır Şapkaların önce Big Mom'a sonra Kaido'ya saldırmasından da Ponegliflerin peşinde olduklarını çok iyi biliyordur. Niye iki Yonkou'ya saldırmak yerine daha kolayına kaçıp da Hasır Şapkalara saldırmasın. Bilgi birikimi olan böylesi birinin Luffy'lerin iki İmparator'a saldırmasının nedenini herhalde anlamıştır.

Bizim tayfanın önceliği Poneglifler değildi birinde Sanji'yi çekip kurtarmak vardı. Diğerinde de Wano'yu zalimlerin elinden kurtarmak var. Lakin bunu Blackbeard nasıl kavrayacaktır herhalde arkadaşını kurtarmaya gitmişler demez. Ponegliflerin peşinde olduğunu çok iyi biliyordur. Ayrıca gazetelerden Kaido ve Big Mom'un ittifak kurduğunu da öğrendi. İki İmparator'u karşısına alacak toto yok Blackbeard'da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık