Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaş

shanksı kafadan eledim ben lufy ile shank savaşamaz ya 2 tane iyinin savaşını görmeyi yüreğim kaldırmaz:D
Öte yandan karasakal olur bence son savaş olurken karşısına kim çıktıysa onun meyvesini almış bir bbye karşı sadece lastik meyvesi ve hakisiyle Luffy:alkis:

Bence burda yazılanları göre yaparsa E.Oda son savaşı; dahi kimliğine leke sürer. Bu seriyi yazan kişi E.Oda'ysa daha akla gelmeyen bir şekilde olur diye düşünüyorum.-şahsi düşüncem tayfanın kendi içinde de olabilir. Saçmada gelebilir ama ilk aklıma gelen buydu. Sonuçta bu kadar gücü kontrol etmek zor olur her zaman.-

Luffy'nin KK olmanın yanında Shanks'ı geçmeninde peşinde. Bence küçük bi vs lazım tayfalar arası.
Onun dışında bu Marine 4 yonkouya kafa tutamaz, Gorosei'den bişeyler çıkcağa benziyor ümitliyim o konuda.

Beyazsakal ile yapılan savaşı ölçü almamak lazım. Dünya Hükümet'i çok büyük bir oluşum. Güçlerinin yarısını bile gördüğümüzü sanmıyorum.

Goroseiden bende ümitliyim Hakide Rayleigh katlamış adamlar hatta uçuk meyve kullanıcısı çıksalar tadından yenmez.

Küçük bir ihtimalde bizimkilerin Goroseiden biriyle beraber çalışabileceği.

son savaşta alayı bir birine girer diye düşünüyorum.

Yonkoular - Marine - Devrimciler - Diğer korsanlar - Allah ne verdiyse :D

4 Yonkou 1 denize hükmediyor. Aralarından adaları paylaşmışlar. Ayrıca şimdi Karargahta oraya taşınmış. 4 yonkou+denizcilerin yönettiği deniz. 4 korsan imparator birde Akainu var. Eh dünyanın geri kalanı da denizcilerin elinde. Dünyayı 100 eşit parçaya bölersek eğer hali hazırda 75 tanesi denizcilerde. Diğer 25 taneside Yonkoular tarafından paylaşılmış. O 25'in içine Denizcilerde girdi artık. Ha girmese bile buradan düz mantık ile Hükümetin büyüklüğü ortaya çıkar. 4 yonkou 25 ederken Hükümet tek başına 75 ediyor. Bazılarına saçma gelebilir ama bence böyle bir orantı var.

1 Korsanlar Kralı
4 yonkou
Devrimciler
5-10 müttefik ülke
Antik Silahlar

Bunların birleşimi yeterli olacaktır herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık