Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaş

Rhinkilas

Son Savaş Dedeler'le olur çünkü,Luffy'nin babasının yolunda gideceğini düşünüyorum.KK olup Gorousei'ye dalar Hasır Şapkalar.

Teach, Shanks'ı ortadan kaldıracak ve son savaşta Hükümet ile işbirliği yapacak. One Piece'te hayaller ve sözler her zaman gerçekleşmez. Ace'in ölümü kabak gibi ortada.

Valheru21

Bence Teach Shanks'ı hallettikten sonra Raftel önünde Luffy'e kaybedecek.One Pieec'ye sahip olna Luffy en son savaşı Marine ve Gorosei ile yapacak.

songoku

Bence Gorousei çok savaşacak kimseler gibi görünmüyor gözümde, denizcilerle olur büyük ihtimal. Gerçi Karasakal'la da Raftel'de karşılaşma ihtimali yok değil.

Bence Luffy son savaş öncesinde Teach'i öldürür. Büyük ihtimalle Raftel'de olur diye düşünüyorum. Her ikisi de One Piece'e çok yaklaşır ama kazanan alır. Buda Luffy olur tabii ki.

Son savaşa Luffy korsanlar kralı olarak katılır. Denizciler+hükümet+müttefik ülkeler ile toplu halde savaş olur. Dünya Hükümeti çok büyük bir oluşum gerçekten onu yıkmak kolay değil. Bence 4 yonkou bile yıkamaz. Savaşı Devrimciler başlatır bence Luffy'de katılma kararı alır. Bu olayla birbirine paralel gelişir. Yani Dragon savaş ilan ederken Luffy One Piece'i bulur. Bunun öncesinde mutlaka Dragon ve Luffy daha öncesinde buluşmuş olurlar.

-Korsanlar Kralı ve tayfası
-Eski Korsanlar Kralının kalan elemanları + Shanks ve tayfası
-Devrimciler
-En kötü jenerasyonun kafa adamları, yani o günün yeni yonkouları Kid,Law,Hawkins,Drake gibi isimler.
-Eski ve yeni Shichibukailer.
-Kuja adası
-Alabasta
-Balık Adam adası
-Water 7
-wano kuni
-Raftel
-Enel :D

VS

-Hükümet
-Denizciler
-Müttefik ülkeler
-Müttefik olacak büyük vaadler verilmiş güçlü korsanlar.

@franky müdür sen naptin dünya hükümetinde okadar güc yok İhtiyarlari bilmem ama Wb eli kolu bağlı adamları mahvetti

böyle bi müttefik bana göre hayal

@franky müdür sen naptin dünya hükümetinde okadar güc yok İhtiyarlari bilmem ama Wb eli kolu bağlı adamları mahvetti

böyle bi müttefik bana göre hayal
Ben nedense 4 yonkounun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Marinefordda denizciler elini kolunu sallaya sallaya o kadar korsanı mahvetti. Hükümetin elinde süper güçler vardır diye düşünüyorum. Çok güçlü bir organizasyon olduğunu düşünüyorum.

Oda Reyis'i biliyoruz kesin sonda acayip bişeler çıkacak benim tahminim tayfada ihanet hatta Luffy vs Zoro bile olabileceğini düşünüyorum ilerde. Büyük savaşta da önemli çok kişi ölecek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık