Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaş

Sizce One Piece'de son kapışma kiminle olur?

adaylarımızı tanıyalım:

Gorousei

Şu ana kadar dünya hükumetinin başında bu adamlar varmış gibi görünüyor. Pek çok kişi bunların çok güçlü olduğunu söylüyor. Hatta kılıç taşıyanın Mihawk'tan güçlü olduğunu söyleyenler bile vardı.

Denizciler
(daha iyi bir resim bulamadım değiştirilebilir)

Korsanların genel olarak düşmanıdır. Başlarında artık Akainu var ve üsleri yeni dünyada. Garp, Sengoku ve Aokiji olmamasına rağmen dahada güçlenmişler.

Karasakal Korsanları

Ace'i yenen adam... Bizim tayfa gibi az ama öz adamlardan oluşuyor. Yeni dünyada meyve avcılığı yapıyor. Final boss olmak için gayet ideal.

Kızıl Saç Korsanları

"Göreceksin! Birgün senden güçlü bir tayfa kuracam ve senin tayfanı yenecem" sözler yetmez mi?


Diğer 2 Yonko'dan biri

[İKAZ]Lütfen anime bölümünde olduğumuzu unutmayalım![/İKAZ]

kendi yorumum:
bence son savaş kesinlikle denizciler ile olur bb olmaz çünkü wb ona "sen son savaşı göremeyeceksin" dedi açık açık diğer adayları ben zaten kafamda eledim :) ama yinede son savaş başlamadan önce shanks tayfası+mihawk ile bir vs olacaktır hepsi hayalini gerçekleştirip hükumete savaş açar:D
 
Shanks'in tayfasıyla olur. Serinin başında diyor güçlü bir tayfa bulduğunda beni bul diye. (Tam olarak aynısı değil ama böyle bir şey.)
 
[İKAZ]Lütfen anime bölümünde olduğumuzu unutmayalım!
Bu şekilde ifade edersen daha dikkat çekici olur, bence.[/İKAZ]

Sadece bu seçenekler arasındaysa Gorousei veya yeni bir Yonku ile karşılaşabilirler.
 
Son savaşta denizciler artı gorousei olur diye tahmin etmeden duramıyorum belki ihtiyarların da sakladığı birşeyler vardır. Çünkü boş adamlar gibi durmuyorlar. Sakladıkları şey ne olur bilemem ama çok çok üst düzey meyve yahut çok değerli başka bir saldırı gücü. Zira bir tanesi kılıç falan taşıyor fizikleri yaraları gayet savaşçı olduklarını gösteriyor.
 
Luffy ve o ana kadar topladığı bütün ittifakları + Devrimciler vs Denizciler + Dünya Hükümeti

Kızılşaç Korsanları vs BB korsanları

Bütün bunların sonunda da boş bir adada Mugiwara korsanları vs Akagami korsanları olur çokta epic olur
 
son boss,antik krallıgı yıkan 20 ana krallıgın soyundan gelen kutsal mallar,yani wg.hükümeti devirecekler,o sırada gorosei,amiraller,wgden baskaları cıkar bilemem ama son savas wgyle gerisi,e.odanın tasarrufunda.zaten olucak savası wb ölmeden önce duyurdu,gerisi luffynin herkezi yenip hazineyi bulmasına kaldı ;)
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık