Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Ben de bu istisna karakterlerin neden piyasaya yeni damladığını merak ediyorum zaten, onca zaman sonra aniden fırlayıp bizim elemanın dedeyi özel olarak seçmeleri falan, ilginç.

Sir'in ve senin yorumları yeni okudum, beklemekteyim.
Aslında bu bölüm ve Junwoo’nun gölge egemeni ile tanıştığı bölümlerde bunun cevabı verilmişti. Bu kişiler çok güçlüler ve güçlerini bu dünyada taşıyabilecek beden bulmakta zorlanıyorlar. Mesela bizim dedeye gücünü veren kişi gücü yediye bölmüş insan bedenleri kaldıramadığı için. Bu egemenler ise bölmek istemiyorlar. Dünya’ya tam güçte gelmek istiyorlar çünkü rakipleri çok güçlü. Tam güç olmazlarsa bırak Dünyayı yoketmek kendileri dakikasına yok olurlar.

Aslında bu bölüm ve Junwoo’nun gölge egemeni ile tanıştığı bölümlerde bunun cevabı verilmişti. Bu kişiler çok güçlüler ve güçlerini bu dünyada taşıyabilecek beden bulmakta zorlanıyorlar. Mesela bizim dedeye gücünü veren kişi gücü yediye bölmüş insan bedenleri kaldıramadığı için. Bu egemenler ise bölmek istemiyorlar. Dünya’ya tam güçte gelmek istiyorlar çünkü rakipleri çok güçlü. Tam güç olmazlarsa bırak Dünyayı yoketmek kendileri dakikasına yok olurlar.
Nerede bu elemanlar? Boyutsal bir şeyin içinde mi?

Nerede bu elemanlar? Boyutsal bir şeyin içinde mi?
Novelini okuyalı bir yıldan fazla oluyor o yüzden nasıl bir gezegenleri var hatırlamıyorum. Şuan bir boyutun içinde olduklarını hatırlıyorum ama ondan önce gezegenleri var mıydı, vardıysa her egemenin farklı bir gezegenimi vardı yoksa hepsi tek bir gezegende miydi hatırlamıyorum.

Yakın zamanda novelini okuyan arkadaşlar cevap verebilirler. Gerçi üstlerde bir arkadaş serinin şuan novelde 200. bölümde olduğunu söyledi. Zaten seride ana konu 250. bölümde bitiyor. Webtoonda en geç 10 bölüm içinde ise yanlış hatırlamadıysam egemen ve hükümdarların bütün hikayesi ve bu savaşın sebebi anlatılacak. 30, 35 bölümde ise webtoonda ana konu biter diye düşünüyorum eğer çizer savaşları daha detaylı yapıp konuyu uzatmazsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık