Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Genel Bilgiler

Japonca: 나 혼자만 레벨업
Yazar & Çizer: Sung-Lag Jank
Yayınlanma Tarihi: 2018
Kategoriler: Aksiyon, Macera, Shounen, Webtoon

Tanıtım

On yıl önce gerçek dünyayı canavarların dünyasına bağlayan "geçit" açıldıktan sonra, insanlar canavarları avlamaya başladılar. Canavarları avlayan insanlara "Avcı" dendi. Ancak tüm avcılar güçlü değildi. E-seviye bir avcı olan Sung Jin-Woo, en düşük seviyeli zindanlarda hayatını riske atarak geçimini sağlamaya çalışıyor. "Dünyanın En Güçsüz Avcısı" olarak görülen Sung Jin-Woo, D-seviye bir zindanın içinde en zorlu seviyeye sahip gizli bir zindana rastladıktan sonra tuhaf bir güç elde etti. Bu güç, sadece kendisinin görebildiği bir görev ekranı ve onun sayesinde seviye atlayabiliyor. En güçsüz avcıdan S-seviye bir avcıya evrilme!

Son düzenleme:
Çizimler renkli ve güzel, hikaye iyi, aksiyon sağlam. Gidişat süreci için ayrı bir tam puan veriyorum çünkü ne çok yavaş ne çok hızlı ilerlemesine rağmen karakterin geçtiği her aşamayı görüyoruz.
Kesinlikle tavsiye ederim.

Çizimler renkli ve güzel, hikaye iyi, aksiyon sağlam. Gidişat süreci için ayrı bir tam puan veriyorum çünkü ne çok yavaş ne çok hızlı ilerlemesine rağmen karakterin geçtiği her aşamayı görüyoruz.
Kesinlikle tavsiye ederim.
Şey sıkıntı geldi bana sadece. Bizim çocuk çok çabuk S seviye oldu. Ama bunu şu mutasyona uğramış karıncalar için falan yaptı diye düşünüyorum.

8/10 bence

s seviyesi de kendi arasında s / s+ / s++ gibi seviyelere ayrılıyor
daha babası felan gelecek bu arkadaşın :D
Babasını gördüm ya :D Manyak herifin o olayı garip gelmişti zaten. Gerçi en son 62. bölümü okumuştum ben son 2 bölümde ne oldu bilmiyorum :D

S seviye meselesi dediğin gibi de işte çok hızlı gelişiyor. Onları olması da çok sürmez. İşte kendi ağzından söylediği cümle kurtarıyor durumu biraz "Seviye atladıkça gelişmek zorlaşıyor". Ama o tarz güçlenme durumları içinde buff, debuff durumları güzel olur. Ben potansiyeli olacağını düşünüyorum bu serinin.

Son düzenleme:
Çizimler güzel. Güç faktörleri hoşuma gitti. Hikaye şu an için tam kendini belli etmese de gizemi sürüklüyor. Çocuğun gelişimi güzel lanse ediliyor. Çizimler sağlam. Sayfa sayısı muazzam. Her türlü okunabilecek bir seri.

Bu aralar favorim. Çizimleri çok güzel. Aksiyon olsun gerisi önemli değil diyenlere tavsiye ederim. Tek eksisi ana karakter çok çabuk güçleniyor.

Gamer ve LMS vari bir şey

Mükemmel bi seri. Çizimler efsane. Morianin meyve gücü var adamda :D Igris güzel

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık