Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Hiç izlemedim , güzel yorumlar dikkatimi çekti ve izlemeyi düşünüyorum. Umarım olayların bir süre sonra ergenlik tatmini sahnelere ve japon çocuklara yasaklanan cinsel içeriklerin tatmin edilmesine yönelik sahnelere dönmeyeceği bir seridir.
İzleme linkini bulursan bizede at reis. 10 yıl sonrada olsa at.

10 üzerinden puanlayın desem kaç verirdiniz? Boşum bu aralar. Fırsat varken okumadığım serilerden okuyabildiğim kadarını okumaya çalışıyorum.

10 üzerinden puanlayın desem kaç verirdiniz? Boşum bu aralar. Fırsat varken okumadığım serilerden okuyabildiğim kadarını okumaya çalışıyorum.
Ana karakterin uçup gittiği, okuması gayet keyifli, çerezlik bir seri. Çok büyük beklentilere girmeden, eğlenmek için okursan seversin. Puanlama işine girmeyeceğim ama bir çırpıda bitirirsin zaten. Çok zaman alacak bir şey değil. 1-2 günde gelirsin güncele.

Ana karakterin uçup gittiği, okuması gayet keyifli, çerezlik bir seri. Çok büyük beklentilere girmeden, eğlenmek için okursan seversin. Puanlama işine girmeyeceğim ama bir çırpıda bitirirsin zaten. Çok zaman alacak bir şey değil. 1-2 günde gelirsin güncele.
Anladım. Başlarım öyleyse birazdan. Ana karakterin uçtuğu çerez serileri ilginç bir şekilde severim genellikle. :D Ana karakter seviciyiz ne de olsa xd

Anladım. Başlarım öyleyse birazdan. Ana karakterin uçtuğu çerez serileri ilginç bir şekilde severim genellikle. :D Ana karakter seviciyiz ne de olsa xd
Tek uyarım bu karakterin çok çabuk uçtuğu yönünde. Öyle Luffy gibi değil. :D Ama Roronoa'nın dediği gibi çerezlik ve aksiyonu bol olan, okuması keyifli bir seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık