Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

LMS bende bekliyorum. Hatta her hafta kontrol ediyorum haberlerini. 2019 sonuna kadar bekleyeceğim gelmezse başlayacağım noveline. Geçen bir bakmıştım çok detaylı.

Adam grinding hastası ya. Onu okuduğum her saniye kendi oyun deneyimlerim aklıma geliyor. Sadece oyun değil hikayesi de efsane.
The Gamer de iyiydi okuması ama LMS başka seviye idi. Böyle level atlama şeyleri seviyorum ama LMS açık ara lider bence. Okuması ayrı zevkli ve karakter akılcı ve mantıklı idi. O hasta kızı hep merak etmisimdir. Ayrıca o oyuncu katili falan. Gerci önceki sezon falan da olabilir. 1 yılı geçti okumayali

Almayı tercih eder mi ki? O kadar insanın ölümünü görünce(ki şimdiki gibi duygusuzluğa yakın bir tavrı da yoktu o zamanlar.) direk öldürmeye girişip bırakır belki de.
Biat et köpek der gibi. Sonuçta tapin diyen biri bu heykel. Restine rest diye biat ettirebilir kim bilir :bilmem: şu halde imkansız tabii. Ileride diyorum bunu

Biat et köpek der gibi. Sonuçta tapin diyen biri bu heykel. Restine rest diye biat ettirebilir kim bilir :bilmem: şu halde imkansız tabii. Ileride diyorum bunu
Düşünsene sistem ilk basamak olarak o heykelleri buna rakip çıkarıyor sonra da gittikçe son boss a doğru götürüyor bunu. Olur mu olur. Boşuna güçlenmiyor bu çocuk.

Düşünsene sistem ilk basamak olarak o heykelleri buna rakip çıkarıyor sonra da gittikçe son boss a doğru götürüyor bunu. Olur mu olur. Boşuna güçlenmiyor bu çocuk.
Karakteri çok değişti ama ya çocuğun. Ego ve kibirle doldu anında. Ibre ani döndü.

O heykeller sistemin neresinde bilmem ama sonlarda olur onlar da. Asıl şey de önemli. Bizim eleman givi gamer tipler de varsa gelirler mi? En güçlü avcılar da gamer olabilir belki

The Gamer de iyiydi okuması ama LMS başka seviye idi. Böyle level atlama şeyleri seviyorum ama LMS açık ara lider bence. Okuması ayrı zevkli ve karakter akılcı ve mantıklı idi. O hasta kızı hep merak etmisimdir. Ayrıca o oyuncu katili falan. Gerci önceki sezon falan da olabilir. 1 yılı geçti okumayali
The gamer çok boş. Okuduklarım arasında en kötüsü bence. Hikaye çok yavan adamımız güçlü mü değil mi belli değil. Bir bölüm birisine tek atıyor sonra seviye olarak yüksek olduğu arkadaşına sana karşı şansım yok falan filan diyor.

LMS mükemmeldir.

Okumadıysan Tales and Demon and Gods'u okuyabilirsin.

Karakteri çok değişti ama ya çocuğun. Ego ve kibirle doldu anında. Ibre ani döndü.

O heykeller sistemin neresinde bilmem ama sonlarda olur onlar da. Asıl şey de önemli. Bizim eleman givi gamer tipler de varsa gelirler mi? En güçlü avcılar da gamer olabilir belki
Pek sanmıyorum ya. O bizim elemana özel bence. Başka birinde de olursa pek özelliği olmaz. Ayrıca bu canavarlar neden insanları öldürüyor olayını da bizimki çözecek zaten. Boşuna anlamıyor canavarları. İleride çok büyük bir güç haline gelir.

Babası baya sağlam zaten. Babasını da geçince "bu çocuk oldu" deriz.

The gamer çok boş. Okuduklarım arasında en kötüsü bence. Hikaye çok yavan adamımız güçlü mü değil mi belli değil. Bir bölüm birisine tek atıyor sonra seviye olarak yüksek olduğu arkadaşına sana karşı şansım yok falan filan diyor.

LMS mükemmeldir.

Okumadıysan Tales and Demon and Gods'u okuyabilirsin.
TekerTekerlekli sandalyedeki kıza kadar okudum Gamer. Seysi iyidi onun oyun ortami. Hikaye yoktu ama. Zindan falan diyerekten zeka basması iyiydi tabii. Boştu demem ama Lms ile kıyas götürmez tabii.

O seriyi 2 bölüm okudum da ana karakter Nie Li idi sanirim. Bi isinamadim baştan itibaren. Okurum belki bi ara. O da mi oyun tarzı ortam?

O değişim harbi çok rahatsız ediciydi ya.

TekerTekerlekli sandalyedeki kıza kadar okudum Gamer. Seysi iyidi onun oyun ortami. Hikaye yoktu tabii. Zindan falan diyerekten zeka basması iyiydi tabii. Boştu demem ama Lms ile kıyas götürmez tabii.

O seriyi 2 bölüm okudum da ana karakter Nie Li idi sanirim. Bi isinamadim baştan itibaren. Okurum belki bi ara. O da mi oyun tarzı ortam?
Oyun tarzı değilde level-rütbe sistemi var. Hikayesi hoş akıcı ve karakterimiz zeki. Çocuk harbi harbi zeki. Ortam ise oyun tarzı gibi hem yaratıklar hemde insanlar var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık