Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Bence elf o heykellerden daha sağlamdı. Heykellere denk geldikleri zindanı düşününce ne kadar orada o zindanın olması imkansız da olsa çok büyük bir güç değildirler. Bizimkisi şuanki haliyle haşlar onları gibi geliyor.
Olabilir. Ileriki zindanlar merak konusu. Elfler alabilir mi bilmiyorum ama oradaki boss saglamdi baya :/ düşünsene bizimki alıyor bunu emrine.

O heykel lideri ekibe baya fazla gelir Igris Tank hariç bence.

Olabilir. Ileriki zindanlar merak konusu. Elfler alabilir mi bilmiyorum ama oradaki boss saglamdi baya :/ düşünsene bizimki alıyor bunu emrine.

O heykel bizimkine gücü veren eleman olabilir mi acaba? Yani sanki her şey onun içinmiş gibi. En son sunakta kalan fedakar olan ve gücü hakeden de o. Bu mantıkla niye vermesin ki diyorum. Diğer taraftan bir canavar niye bir insanı öldürmek yerine kurtarır ki durumu da var. Ama o odadaki heykeller bir ayrıydı. Biat edin öldürmeyelim mantığı vardı.

Novele dalasi geliyor insanin meraktan :D harbi böyle ordu olunca son boss nolur diyor insan. Mesela seri başı sırıtan heykeli alacak duruma ne zaman gelir acaba :/

Böyle muazzam çizimler varken de novele gidemiyor insan
Novelleri okumayı denedim de yok ya gitmiyor. Kitap okumayı severim ama internetten bir şey okuyamıyorum. Sarmıyor. Eğer Mangası yoksa veya devam etmiyorsa (LMS gibi) anca o zaman okumayı düşünürüm.

O heykeller SSS seviye falandır. Muhtemelen düşmüş tanrı veya şeytan gibi şeyler göreceğiz. Her karakteri emrine alamaz zaten.

Novelleri okumayı denedim de yok ya gitmiyor. Kitap okumayı severim ama internetten bir şey okuyamıyorum. Sarmıyor. Eğer Mangası yoksa veya devam etmiyorsa (LMS gibi) anca o zaman okumayı düşünürüm.
Lms hâlâ bekliyorum. Dönmez herhalde. Onu çok sevmistim ben aslına . Çocuğun heykelcilik ile buraya gelmesi heo hoşuma gitmistir. Onu okurum belki.
O heykel bizimkine gücü veren eleman olabilir mi acaba? Yani sanki her şey onun içinmiş gibi. En son sunakta kalan fedakar olan ve gücü hakeden de o. Bu mantıkla niye vermesin ki diyorum. Diğer taraftan bir canavar niye bir insanı öldürmek yerine kurtarır ki durumu da var. Ama o odadaki heykeller bir ayrıydı. Biat edin öldürmeyelim mantığı vardı.
He ya. Oradaki atmosfer iyiydi. Korku falan, lak kafasi uçuyor adamin. Gücü o da vermiş olabilir. O heykel lideri bence baya baya güçlü. Elf kral ile falan kıyasla bilr miyim bilmiyorum :/

He ya. Oradaki atmosfer iyiydi. Korku falan, lak kafasi uçuyor adamin. Gücü o da vermiş olabilir. O heykel lideri bence baya baya güçlü. Elf kral ile falan kıyasla bilr miyim bilmiyorum :/
Heykeller harbi kapalı kutu ama ya. Diğer canavarlara göre aykırı davranıyorlar. İnsan bir şey bekliyor yani.

Lms hâlâ bekliyorum. Dönmez herhalde. Onu çok sevmistim ben aslına . Çocuğun heykelcilik ile buraya gelmesi heo hoşuma gitmistir. Onu okurum belki.
LMS bende bekliyorum. Hatta her hafta kontrol ediyorum haberlerini. 2019 sonuna kadar bekleyeceğim gelmezse başlayacağım noveline. Geçen bir bakmıştım çok detaylı.

Adam grinding hastası ya. Onu okuduğum her saniye kendi oyun deneyimlerim aklıma geliyor. Sadece oyun değil hikayesi de efsane.

Heykeller harbi kapalı kutu ama ya. Diğer canavarlara göre aykırı davranıyorlar. İnsan bir şey bekliyor yani.
Enerjimasuko dediği gibi sss bekliyorum onlardan. Igrise falan tek atabilme şansı var bence o heykel liderin. O zindana şu halde yine gitse hezimet yaşar bence biat etmeye falan girmezse

Bence de o lider emrine girebilir dedim en en en ileriki zamanda. Bu olayı baslatan o çünkü.

Bence de SSS bu arada
Almayı tercih eder mi ki? O kadar insanın ölümünü görünce(ki şimdiki gibi duygusuzluğa yakın bir tavrı da yoktu o zamanlar.) direk öldürmeye girişip bırakır belki de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık