Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Smoker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 213 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    233
op ye ilk başladıgımda bu adam ın nasıl yenilecegini düşünüyordum gerçekten her önüne gelen yenemez adamı güzel çeviri..
Sağolasın...

bu adam güçlü filan değil e en fazla koramiral olabilir amiral ala olamaz dragondan bir ödlek gibi korkmuştur korkak biri mihawk bile wb korsanlarının ilk beşiyle karşılaşamayacak derecede hancock iyibir ders gösteri ona korkak bir adam yanında sopa taşıyor güya şeytan meyesi gücünü durdurmak için tam bir ezik
Kendi görüşün... Dragon'un adını duyan Denizciler'in suratlarını görmüşsündür.... Ayrıca da Dragon'dan korkmadı... Yenemeyeceğini bildiği bir adamla neden savaşsın ki... Bir daha da bu tarz yorumları kimse için yapma...

Son düzenleme:
bu adam güçlü filan değil e en fazla koramiral olabilir amiral ala olamaz dragondan bir ödlek gibi korkmuştur korkak biri mihawk bile wb korsanlarının ilk beşiyle karşılaşamayacak derecede hancock iyibir ders gösteri ona korkak bir adam yanında sopa taşıyor güya şeytan meyesi gücünü durdurmak için tam bir ezik
Abi sen bizimle aynı animeyi izlediğine eminmisin...
Bu adam Tüm dunya hükümetine kafa tutmuş biri sen korkak diyosun...
Mihawk WB nin ilk beşiyle karşılaşamayacak derecede mi ?
Smoker korkak sa bu animedeki herkes korkak...

Birde yanında o sopayı taşıması korkaklıgını göstermez ben olsam bende taşırım...

Eline saglık Smoker-san

arigato paylaşım için, ben sırtındaki o kılıcı merak ediyordum cok ilginç bişeydi, demek deniz taşından dövulmuş ozaman O kılıcı, dumanıyla tutup mu vuruyor dövustugu kişilere pek anlıyamadım o kısmı :D nie şeytan meyvesini engelelyen kılıcı sırtında taşır bi insan :D
Eğer resimlerine bakarsan veya animede izlersen "sopa"sını kullanırken, onu tutarken temas etmiyor.Kalın eldivenler giyiniyor.

Öncelikle tanıtım için teşekkürler.Şu yorumu yazan arkadaş One Piece'i hiç izlememiş yada izlerken video zaman çubuğunu üç kere tıklayıp öyle izlemiş.

Dragonla ilgili Dragon dünyadaki en tehlikeli adam olarak geçiyo smoker için iyi dedikte okadar da demedik :D:D

Bu arada
Sözünede :
MANGA OKUMAYAN BAKMASIN
CP 5 için terfi istemişti Aokijiden Oda herkezin gitmek istediği biyer değil demişti orası için CP5 e gidicek ama tam olarak amacı ne anlamadım
Manga Ne diyorsan bakma
G5 arkadasım o

Smoker amiral gücüne yakın bile değil şu an için ama , BELKİ yenebiliceği bir koramiraller vardır... Ama koramirallerin büyük çoğunluğu harcar bu adamı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık