Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizin Manganız

Bu forumdaki çoğu insan one piece dışında naruto, death note, bleach gibi başka animeler izlemiştir.Yada manga okumuştur.Bunları izlerken içimizden bazıları manga yazmak istemiştir ve bir konu bulmuşlardır.Çoğumuzun aklına izlerken gelecek bölümler hakkında teoriler gelmiştir.Hatta bazı teoriler çok güzeldir.O kadar güzeldir ki keşke böyle olsaydı deriz.Yani hepimiz bir mangakayız :D Hepimizin içinde bi manga yazma duygusu oluşmuştur.Şimdi konu şu, eğer bir manga yazıyor olsaydınız bu manganın konusu ne olurdu.Yani uzun uzun yazmayın sadece kısaca özet geçin.Benim aklımda bi konu yok şuanda.Ama sizin belki vardır.Bakalım nasıl şeyler çıkıcak.Eğer aklınızda bi konu varsa üşenmeyip yazın lütfen :alkis:

Herşeyden önce güzel kardeşim cümlelere büyük harflere başlasan çok güzel olucak. Türkçemize önem vererek yazalım,çok ayrıntıya girin demiyoruz ama en azından büyük harfle başlayın:)

Babası dünyanın en iyi kılıç ustası olan bir genç ismi Suraad :)fool:).Babasını geçip dünyanın en iyisi olmak istiyor ama ondan önce babası bir duelloda hayatını kaybediyor.Suraad'ın hayalı o adamı yenip dünyanın en iyi kılıç ustası olmak ama bu o kadar kolay değil çağ KILIÇ USTALARININ çağı. Ve bu çağda 12 Haraket diye bilinen kutsal haraketler var.Suraad'ın babası bile 10 tane haraketi yapabiliyordu sadece.Ama babasını yenen ve en iyi kılıç ustası olan Sago isimli adam 12 haraketi de biliyordu.Şimdi Suraad 12 kutsal haraketi öğrenip dünyanın en iyi kılıç ustası olmaya gidiyordu önünde kayaları kesen adamlar,Demiri kesen adamlar hatta elması bile çok kolay kesebilen adamlar vardı.Ama bunlar Suraad'ı durdurabilecek miydi ? Suraad en iyi kılıç ustası olabilecek mi ?

Vay be ne yazdım :D

Edit : Daha liseye bile yeni başlayacağım kim bilir belki manga yazarı olurum :bilmem:

Babası dünyanın en iyi kılıç ustası olan bir genç ismi Suraad :)fool:).Babasını geçip dünyanın en iyisi olmak istiyor ama ondan önce babası bir duelloda hayatını kaybediyor.Suraad'ın hayalı o adamı yenip dünyanın en iyi kılıç ustası olmak ama bu o kadar kolay değil çağ KILIÇ USTALARININ çağı. Ve bu çağda 12 Haraket diye bilinen kutsal haraketler var.Suraad'ın babası bile 10 tane haraketi yapabiliyordu sadece.Ama babasını yenen ve en iyi kılıç ustası olan Sago isimli adam 12 haraketi de biliyordu.Şimdi Suraad 12 kutsal haraketi öğrenip dünyanın en iyi kılıç ustası olmaya gidiyordu önünde kayaları kesen adamlar,Demiri kesen adamlar hatta elması bile çok kolay kesebilen adamlar vardı.Ama bunlar Suraad'ı durdurabilecek miydi ? Suraad en iyi kılıç ustası olabilecek mi ?

Git bi çizer bul ve hemen başla çok severim böyle hikayeleri tam shounen:D

Konusunu wow dan esinlendiğim yada çizdiğim karakterler ona benzeyen bir manga ana karater insan şovalye-arthas gibi gerisi orta dünya mit yaratıkları.

ssmokers

Çok güzel olmuş.Hiç sponsor aramana grek yok ben sana sponsor olurum.:alkis:

Şöyle söylim ,
Ana karakterin özel güçlerinin olmadığı , sadece çalışarak dahilerin geçilebildiği bir dünya okadar :D
O zamanda çalışma,pes etmeme,istikrar anlamında bi dahiliği oluyor ana karakterin öyle bi dünya yok yani sadece dahi denen şahıslar g*tü kalkık olmasın yeter be hocam:D

Konusunu wow dan esinlendiğim yada çizdiğim karakterler ona benzeyen bir manga ana karater insan şovalye-arthas gibi gerisi orta dünya mit yaratıkları.
Orta Dünya ile alakalı mısın? Kitapları okudun mu? Nasılsın, iyi misin kardeşim? :D
Orta Dünya'dan bahseden birini bulduğum an sarılasım geliyor arkadaş. :D
Konu dışına saptım, üzgünüm ama bir Tolkien'ci bulmuşum. Lütfen ama. Mazur görün artık. :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık