Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?

Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?

• Yuri Hazard

Kullanılan: 13 25.5%
  • Androssi Hazard

Kullanılan: 27 52.9%
  • Hwa Ryun

Kullanılan: 3 5.9%
  • Yeon Yihwa

Kullanılan: 1 2.0%
  • Elaine/Kaiser

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yeo Miseng

Kullanılan: 1 2.0%
  • Xia Xia

Kullanılan: 0 0.0%
  • Rachel

Kullanılan: 6 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Androssi bebeğim. Yuri de değer veriyor ama Androssi ile aralarındaki fark şu; Yuri, Baam'dan uzak kaldığında, Baam'ı özlüyor; Androssi ise, Baam'dan uzak kalamıyor.
Uuu felsefikli cevap. Doğru analiz ama. :/ Bir yandan da işin mecburiyet kısmı var yalnız. Yuri onlardan çok çok daha güçlü. Beraber kuleyi tırmanmayı imkansız hale getiriyor bu.

Uuu felsefikli cevap. Doğru analiz ama. :/ Bir yandan da işin mecburiyet kısmı var yalnız. Yuri onlardan çok çok daha güçlü. Beraber kuleyi tırmanmayı imkansız hale getiriyor bu.
Sevgi kural dinlemez kardeşim. :p
Şakası bir yana, kurallar sıkıntı tabii. Yine de hal ve hareketlerine bakarak bu sonuca varıyorum ben ya.

Birisin arkasında 10 ailenin bir üyesi varken diğeri Fug' da ve orası da kendi içerisindeki çatışmalardan eski bir canavar ile ilgilenecek gibi değil. Yani Baam Yuri için endişelense bile ondan öte Ha ailesi var.
Ha ailesinin henüz Yuri için bir şey yaptığını görmedik.
Yorumu spoiler içine alsan iyi olur.

Son düzenleme:
Anketin başında arkadaş belirtmiş aslında spoiler içerdiğini."Öncelikle, ankette bulunan karakterler ve içerdikleri bilgiler serinin ileriki bölümlerinden alınmıştır. Haliyle seriye daha yeni başladıysanız bu anket sizin için "spoiler" içerir." Şeklinde...
Güncele gelmeyenler de olabilir diye dedim. Tabii yine sen bilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık