Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Yaparlar da daha zaman var. Widowun solo filmi de geliyormuş sanırım.
Mevzu spoilera kaçabilir buradan sorayım. Thanosun nedenleri ve geçmişi bana çok tırt geldi. Daha ayrıntılı bilenlere sormak istiyorum bu taşlar yok etme kadar gerçekliği değiştirme, yaratma gücüne de sahip değil mi bu marvel evreninde?
Widow'un solo filmini bilmiyorum.
Thanos'un geçmişi değilde nedeni biraz mehh ama benim için çokta önemli değildi. Saf evil olmaması ve gerçekten duygularının olmasını çok sevdim. En azından tırtda olsa kendince evren için iyi bir şeyler yapıyordu.
Diğer konuda bir bilgim yok.

Yok canım. Görüntü genellikle karanlık oluyordu. Fazla ayırt edilmiyor ve genellikle de gözü çok yoruyor. 3D Pişmanlıktır.
3D dedikleri cidden çok ucuz teknoloji, bi de o dandik plastik gözlüğe bizim burda 3 lira bayılıyorsun. 2D gitmek daha iyidir ama paraya kıyıp imax gitmek daha da iyi olabilir tabi.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy Ben de numaralı gözlük var ve eskiden bir kaç kez sinemaya 3D filme gittiğimde bana kocaman 3D gözlüğü vermişlerdi. İlk başta tereddüde düşmüştüm numaralı gözlüğüm olmadan nasıl göreceğim diye ama 3D gözlük kocaman olunca üstüne takıp izlemiştim :D Görüntü konusunda hiç problem yaşamamıştım sadece 3D gözlüğünün boyutu biraz rahatsız ediciydi o kadar.

Dr.Strange'in bir planı olduğunu izleyenler zaten anlamıştır.Dr.Strange bizi kandırmaz.Allah'ın lütfuna sahip birisidir.O yanılmaz.Göklerden gelen bir haber vardır.Istırırım Dr.Strange.Tabi.Yalarım bile.Aslan aslan.Ah yavrum ah.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy Ben de numaralı gözlük var ve eskiden bir kaç kez sinemaya 3D filme gittiğimde bana kocaman 3D gözlüğü vermişlerdi. İlk başta tereddüde düşmüştüm numaralı gözlüğüm olmadan nasıl göreceğim diye ama 3D gözlük kocaman olunca üstüne takıp izlemiştim :D Görüntü konusunda hiç problem yaşamamıştım sadece 3D gözlüğünün boyutu biraz rahatsız ediciydi o kadar.
Ben artık 3D’ye gitmiyorum. Adamlar fikm 3D diyor, bir bakıyorsun sadece birkaç sahnesi öyle:(

Hiçbir derinliği olmayan dümdüz bir film olmuş. Etkisinden çıktıktan sonra fark ettim bende. Adamın biri evreni tehdit ediyor, başka biri gelmiş cıvık cıvık espri yapıyor...
Klasik Marvel. Aksiyon, komiklikler falan iyi güzel de hiçbir karakteri hissedemedim ben. Hepsini çok çabuk geçmişler. Millet ağlamış karakterler ölünce :/ gram duygulanmadım :( sadece Tony Stark yaralandığında üzüldüm ama o da Robert Downey Jr. sayesinde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık