Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Ölümlü Dünya filmi bayağı eğlenceli olmuş. Filme girerken bu kadar güleceğimi düşünmüyordum. Arif v 216 dan daha fazla eğlendim.

Yahu salak salak iş yapıyorlar ya. Sen kalkmissin 20 lira vermissin, korku filmine gelmişsin, niye gerici sahneler olduğunda o sahneyi yaşayıp hissetmek, tadını çıkarmak yerine telefonunu çıkarıp instagram için hikaye çekiyorsun avel kız! Sinir oldum yok böyle bir şey ya. Gerizekalı gerizekalı insanlarla yanyana denk gelince sinir oluyorum.

Hayır bir de sevgilisiyle gelmiş, jumpscare sahnelerde korktuktan sonra sesli sesli gülüyorlar ay nasıl korktuk sjjskdjdjff diye. Cildiracam.

Yahu salak salak iş yapıyorlar ya. Sen kalkmissin 20 lira vermissin, korku filmine gelmişsin, niye gerici sahneler olduğunda o sahneyi yaşayıp hissetmek, tadını çıkarmak yerine telefonunu çıkarıp instagram için hikaye çekiyorsun avel kız! Sinir oldum yok böyle bir şey ya. Gerizekalı gerizekalı insanlarla yanyana denk gelince sinir oluyorum.

Hayır bir de sevgilisiyle gelmiş, jumpscare sahnelerde korktuktan sonra sesli sesli gülüyorlar ay nasıl korktuk sjjskdjdjff diye. Cildiracam.
Karanlık ortamda dakka başı telefonuna bakıp ışığıyla dikkatimi bozan tiplere de ayar oluyorum. Sinemada whatsapp, insta, twitter akıyorlar uzun uzun. İkide bir parlayan ışık, titresim sesi filmin içine ediyor

Karanlık ortamda dakka başı telefonuna bakıp ışığıyla dikkatimi bozan tiplere de ayar oluyorum. Sinemada whatsapp, insta, twitter akıyorlar uzun uzun. İkide bir parlayan ışık, titresim sesi filmin içine ediyor
Beni Başbakan yapın yasaklayayım sinema'ya telefonlar girme işini. Ne isterseniz o olsun! :oleyo2::oleyo:

Not: Başbakan olduktan sonra hiç birini yapmadı. :fool:
O çoğu zaman şu olayda oluyor. Şimdi kalabalık gidilen filmlerde genelde ortak karar alınıyor ve aslında o filme gitmek istemeyen adamda gitmek zorunda kalıyor bir nevi. Adam ne yapsın telefonla falan oynuyor işte. Sevdiğim filmde başkası falan yapınca bende çok kızıyorum ama bir, iki kez falan bende yapmışımdır. Bu arada Sinema 20 lira mı ya? Ben Samsunda 10 lira'ya izliyorum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık