Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

İnifniny War'ın fragmanını özel olarak yayınlamışlar galada. Tabi ki ortada bir görüntü yok ve bir süre daha internete koymayacaklarını açıklamışlar. Ama izleyenlerin anlattığı kadarıyla şöyle;
Fragmanın başında Guardians of the Galaxy ekibinin uzay aracı Milano’yu, uzayın ıssız bir köşesinde ilerlerken görüyoruz. Star-Lord ekibine ciddi ifadelerini takınmalarını çünkü tehlikeli bir durumla karşılaşabileceklerini söylerken //Milano’nun camına gladyatör kıyafetleri içinde baygın haldeki Thor’un bedeni çarpıyor. Rocket onu cam sileceklerini çalıştırarak uyandırmaya çalışıyor, daha sonra ekip Thor’u içeri alıyor ve Mantis onu uyandırıyor. Thor bütün kibarlığıyla onu kurtaranlara “Siz kimsiniz lan!?” diyor.// Ardından Loki’nin elinde Tesseract’ı tuttuğu kısa bir sahne geçiyor. Peter Parker okul otobüsündeyken spider-sense doğrulanırcasına tüylerinin diken diken olduğunu görüyoruz. Iron Man, Guardians ekibiyle beraber çalışıyor. Dünya olmadığı belli olan bir gezegende Thanos elinde Infinity Gauntlet ile savaş alanına teşrif ediyor ve gezegenin ayından bir parça koparıyor. Spider-Man, Homecoming’in finalindeki kostümüne benzeyen bir kostümle çıkageliyor. Peter’ın maskesi elindeyken Tony’den özür dilediği bir sahne geçiyor. Doctor Strange, Star-Lord ve Iron Man bir arada Thanos’a karşı mücadele veriyorlar. Steve Rogers, Nomad olduğu düşünülen bir kostüm ve sakalla sert bir ifade eşliğinde fragmanda beliriyor. Ayrıca büyük yıkımların yer aldığı, Scarlet Witch’in dövüştüğü, Black Panther’in Wakanda’da poz kestiği, Black Widow’un sarışın olduğu sahneler de fragmanda yer alıyor ve elbette sonunda film logosu.
Ben daha yumuşak, hazırlık tadında bir giriş beklerken direkt bir giriş olacak anladığım kadarıyla.
Gerçekten film bu kadar güzel mi olacak ya heyecanlandım ha :D

Part 2'de gelebilirler. Birde bu Captain America'yı
gözden çıkardı sanırım Marvel. Zaten bir süre konuşuluyordu, son filmi bu olabilir. Zaten sevmiyorum kendisini.
Onun ölmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor zaten. Hemde uzun süredir. Çizgiromanda da ölüyordu zaten inifnty gaunlette olmasada ölüyor. Kalkanıda Buckye devretmesi bekleniyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık