Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Sen de buraya bir geliyorsun. Milleti aşağılayıp gidiyorsun. Beğenmedik işte Dark Universe neyse yapamamış. İkinci filmi güzel olur inş. :D
Zevkler renkler tabi tartışılmaz ona bişey demem de... :( Spidey çizgi roman ile birebir aynı olmuş. Spidey zaten çocuk. ÇOCUK. VELEDİN TEKİ. 30 yaşında adamın Spider-man oynamasından nasıl hoşlanabilirsiniz be :( Neyse bir şey demiyorum.. Dunkirk git ama o güzel olur bak. Nolan sonuçta. Mumya 2 de iyi olcak eminim. 1. filmde güzeldi gerçi ama cahiller, anlayamazsınız :S

Zevkler renkler tabi tartışılmaz ona bişey demem de... :( Spidey çizgi roman ile birebir aynı olmuş. Spidey zaten çocuk. ÇOCUK. VELEDİN TEKİ. 30 yaşında adamın Spider-man oynamasından nasıl hoşlanabilirsiniz be :( Neyse bir şey demiyorum.. Dunkirk git ama o güzel olur bak. Nolan sonuçta. Mumya 2 de iyi olcak eminim. 1. filmde güzeldi gerçi ama cahiller, anlayamazsınız :S
İzlemedim ben spidey i daha :D

Sinemaya gitme ya, hepsi kötü bu filmlerin.:D
Sinema tarihi başyapıt ve kaliteli filmlerle doluyken şart değil zaten öyle kolay bitecek kadar az değiller.3d görmek için gidilmiyorsa ne olduğu daha afişinden kendini belli eden filmler için sinemaya gitmek çok gerekli değil bence dev ekran hevesi yoksa.Festival oscar adayı ve bazı yönetmen filmlerini ayrı tutuyorum tabii.Çünkü para kazandırdıkça adamlar aynılarını çekmeye devam ediyor özellikle türk komedi filmlerinde.

Sinema tarihi başyapıt ve kaliteli filmlerle doluyken şart değil zaten öyle kolay bitecek kadar az değiller.3d görmek için gidilmiyorsa ne olduğu daha afişinden kendini belli eden filmler için sinemaya gitmek çok gerekli değil bence dev ekran hevesi yoksa.Festival oscar adayı ve bazı yönetmen filmlerini ayrı tutuyorum tabii.Çünkü para kazandırdıkça adamlar aynılarını çekmeye devam ediyor özellikle türk komedi filmlerinde.
Daha güzel açıklanamazdı.

Yorouchi

Sen kimsin ki milleti cahil diye yaftalıyorsun? Evet bunu alıntıladığın arkadaşa değil de Spider Man'i beğenmeyen arkadaşa yaptığını anlayamayacağız mı sanıyorsun? Yoksa forumdaki yöneticilerin böyşe hitap etmesinde bir sıkıntı yok mu? Söyle de ona göre girmeye devam edeyim foruma.

Sen kimsin ki milleti cahil diye yaftalıyorsun? Evet bunu alıntıladığın arkadaşa değil de Spider Man'i beğenmeyen arkadaşa yaptığını anlayamayacağız mı sanıyorsun? Yoksa forumdaki yöneticilerin böyşe hitap etmesinde bir sıkıntı yok mu? Söyle de ona göre girmeye devam edeyim foruma.
Sazan gibi atlama. Kendi aramızda olan bir şey ve sana mı soracağım? Girme sen foruma daha iyi.

İnifniny War'ın fragmanını özel olarak yayınlamışlar galada. Tabi ki ortada bir görüntü yok ve bir süre daha internete koymayacaklarını açıklamışlar. Ama izleyenlerin anlattığı kadarıyla şöyle;
Fragmanın başında Guardians of the Galaxy ekibinin uzay aracı Milano’yu, uzayın ıssız bir köşesinde ilerlerken görüyoruz. Star-Lord ekibine ciddi ifadelerini takınmalarını çünkü tehlikeli bir durumla karşılaşabileceklerini söylerken //Milano’nun camına gladyatör kıyafetleri içinde baygın haldeki Thor’un bedeni çarpıyor. Rocket onu cam sileceklerini çalıştırarak uyandırmaya çalışıyor, daha sonra ekip Thor’u içeri alıyor ve Mantis onu uyandırıyor. Thor bütün kibarlığıyla onu kurtaranlara “Siz kimsiniz lan!?” diyor.// Ardından Loki’nin elinde Tesseract’ı tuttuğu kısa bir sahne geçiyor. Peter Parker okul otobüsündeyken spider-sense doğrulanırcasına tüylerinin diken diken olduğunu görüyoruz. Iron Man, Guardians ekibiyle beraber çalışıyor. Dünya olmadığı belli olan bir gezegende Thanos elinde Infinity Gauntlet ile savaş alanına teşrif ediyor ve gezegenin ayından bir parça koparıyor. Spider-Man, Homecoming’in finalindeki kostümüne benzeyen bir kostümle çıkageliyor. Peter’ın maskesi elindeyken Tony’den özür dilediği bir sahne geçiyor. Doctor Strange, Star-Lord ve Iron Man bir arada Thanos’a karşı mücadele veriyorlar. Steve Rogers, Nomad olduğu düşünülen bir kostüm ve sakalla sert bir ifade eşliğinde fragmanda beliriyor. Ayrıca büyük yıkımların yer aldığı, Scarlet Witch’in dövüştüğü, Black Panther’in Wakanda’da poz kestiği, Black Widow’un sarışın olduğu sahneler de fragmanda yer alıyor ve elbette sonunda film logosu.
Ben daha yumuşak, hazırlık tadında bir giriş beklerken direkt bir giriş olacak anladığım kadarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık