Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
rogerın sağ kolu diyosan alır bu kadar ezme 2 amiral rahat alırdı gençken garp bile endişe duyuyor şimdi garpıda yener dersin amiraller
2amiral rahat alamazdı abi daha neler ya bunlar denizcilerin en büyük güçleri olcak adamlar o zaman ortada hükümet kalmaz roger ne derse o olurdu savaşmak diye bir mevzu olmazdı garp çok güçlü rogerla kapışmış bir çok kez o yenebilir 2amiral aynı anda benim fikrim rayleighde gençken alırdı bir amirali o zamanki amiraller kim yalnız? sengoku bir tanesi buna rağmen yenerdi diyorum bak

rogerla kıyas etmene gerek yok wbyi ele al 3 amiralde ordaydı ne yapabildi ?
tamam wb akainuyu yendi değil mi? teke tekte ama diyelim kizaru,akainu vs wb ne olurdu? bence o kadar kolay yenemez,örneğin shanks vs akainu,kizaru yenebilir mi? bence yenemez ,yenilme ihtimalide olur silvers rayleigh'e younku kadar güçlü desek burdan anlayabiliriz

Moderatör tarafında düzenlendi:
tamam wb akainuyu yendi değil mi? teke tekte ama diyelim kizaru,akainu vs wb ne olurdu? bence o kadar kolay yenemez,örneğin shanks vs akainu,kizaru yenebilir mi? bence yenemez ,yenilme ihtimalide olur silvers rayleigh'e younku kadar güçlü desek burdan anlayabiliriz
WB Savaşa girmeden yaralandı ... Serümlara bağlı haldeydi ve hastalığı ilerliyordu... 72 yaşında olduğunu söyleyenler var, yaşının daha fazla olduğunu söyleyenlerin olduğu gibi.... Ve tüm bunların üzerine Ace si esir di... Böyle bir ortamda savaştı...(tüm bunları görerek konuşmak lazım)
WB 3 amirali indirir banamısın demez... (Ace si esir olmasaydı)...
Roger ve garp olayına gelirsek bir birlerine rakip olabilirler ama sonuca bakarsak Roger, Garp a rağmen yeni dünyayı fethetmiş biri... Burdan yola çıkarsak garp ın rogeri o kadarda zorlamadığını çıkartabiliriz...
Ray-san yıllardır savaşmamış olmasına rağmen kizaruyu çok rahat bi şekilde durduruyor hatta neredeyse terlemedi bile... Genç olsa zaten kizaruyu takmayacagını söylemişti...

wb 2 amirali rahat rahat yener adam garp ve sengokuyla kapışmış kimden bahsediosun ya
yener diyosun niye yenmedi o zaman ace'in ölmesini bekledi? ondan sonra akainuyu yendi o kadar, bu kadar kesin konuşma bence kimden bahsediyosun diyosun kimden bahsedicem şurda denizcilerin en güçlü 5adamı(garp,sengoku,3amiral) var onlar bu kadar kolay yenilse o zaman ne hükümet kalır ne denizciler 2 amirali rahat alır demek çok abes kaçar alsaydı o zaman wb hepsini alır demek kolay ama sonuç?

kardeş korsanlar kralının sağ kolundan bahsediyosun Korsanlar Kralı bu anime serisinde ki en güçlü kişi ve tek gemiyle donanma yıktı spaciel manga da gördük böyle bi adamın sağ kolunu brak nakamalarından her hangi biri (Miçolar Hariç) 1 amiral alır diyorum ben
hem fikiriz demekki, gençken karşılaşsa bende yenerdi diyorum kizaruyu zaten daha ne olsun

Öncelikle paylaşım için teşekkür etmek istiyorum. Benim Rayleigh ile ilgili en fazla merak ettiğim şey bu adamın şeytan meyvesi gücünün olup olmadığı. Adamın Calm Belt'İ yüzerek geçtiği ve o sırada yoluna çıkan bir deniz kralını rahatça yok edip yoluna devam ettiğini görmüştük daha önce. Buna bağlı olarak bu adam yüzüyorsa o zaman şeytan meyvesi gücü yoktur şeklinde bir intibaya kapılmamız da anormal değil fakat Rayleigh'in Kizaru'yu durdurmak için uçtuğunu da görmüş bulunuyoruz. Açıkçası ben bu iki yetenekten bir tanesini haki vasıtasıyla yaptığını düşünmekteyim. Ama tabiki her şeyi ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Henüz açıklanmamış katrilyon tane bilinmezin olduğu bir dünyadan bahsediyoruz...
Şeytan Meyvesi yiyen yüzemez... Bu kural herkes için geçerlidir...

Orası öyle...Fakat bu kuralla bu adamın nasıl uçabildiğini kimse açıklayamaz. Mangada sayılan haki türlerinden hiçbiri bunu sağlayamıyor çünkü. Aynı durum Shanks için de söz konusu onun da Luffy'yi kurtarmak için çok uzak mesafeyi çok kısa bir süre içerisinde yüzdüğü animede gösteriliyor. Daha doğrusu animede suyun içindeki hali gösteriliyor. Belki de oraya uçarak gitmiştir kim bilir. Daha göreceğimiz bir yığın şey var. Önce şeytan meyvesi vardı. Sonradan hakiyi icat ettiler. Yeni bölümlerde bunu bağlayacaklardır sağlam bir yere diye düşünüyorum ...
Uçmuyor... Kısa bir mesafede aşırı hıza ulaşıyor... Soru tekniği de aynı öyle... Sen bana Luffy'nin bilmem kaç kiloluk altın topla nasıl havada kaldığını açıklyabilir misin?

Açıklanmayacak bir şey değil bu. Animedede açıklıyorlar zaten. Luffy bir elini destek alıyor altın top bulunan diğer elini yoyo gibi sallayarak merkez kaç kuvveti oluşturuyor ve yukarıya sıçrıyor. Sonrasında zaten Nami dalgayaranla ona çok yüksek hız veriyor ve daha güçlü bir merkez kaç kuvveti oluşumu sağlanıyor. Ama tabi sen onu nasıl kaldırıyor diye sorarsan arkadaşın dediği gibi iman gücüyle ama bilimsel açıklaması yapılmıyor değil bu adamı lastik olarak kabul ediyoruz sonuçta. Fakat Rayleigh 'in uçmadığı hipotezi bence soruyla desteklenemez çünkü soru kullananların dik bir biçimde ileriye atıldıklarını görüyoruz burda adam bildiğin yüzüstü uçuyor bir de soru dediğin rokuşikideki ay yürüyüşü gibi orda aynı anda 10 kere havayı tekmeleyerek havada kalıyorlardı soruda da benzer bir fiziki hamleyle ileriye atılıyorlar bununla birlikte soru kullanan 9 kişi gösterdiler soru Rayleigh in yaptığı gibi bir hareket olsa enies lobby de bu şekilde yapılıyor bu derlerdi. Ha dersenki hani bu soru değil fakat adam tekniğini bulmuş uçuyor kardeşim sen de bul sen de uç eyvallah derim henüz bilinmiyor çünkü...
Sanji, Oz'a Anti Manner Kick Course vururken havada uçuyor.. Anı şekil sayılır hemde... Rayleigh hızlıca geldi ve vurdu... Olay bu ama sen illa farklı birşey çıkaracağım diyorsan kolay gelsin...

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık. Amazon Lily'e çıkarken ki hali çok fena ya. Bir adam nasıl bu kadar karizma olabilir? Gençken tırtmış ama =D

eline emeğine sağlık smoker,keşke luffy eğitirken ki bir image yide koysaydın(sopa ile luffyi dövmesi gibi:))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık