Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
one piecede en sewdiklerimden biri

evet bu çağ onların çağı olduda bu adama ne oldu ben onu çok merak ediyorum

ha bide smokerin değindiği konu kesin yaşlanınca daqha yakışıklı ve karizmatik olmuş

ne olcak 3 günde gemiyi kaplıcam dedi sözünden dönmez kaplamıstır hatta bizmkkileri almaya gelirse hiçte sasırmam:flaugh:

Rayleigh'i daha çok görürüz...

yavv o müzayede salonundaki görüntüleri tekrar tekrar izledim hakisine ne kadar hakim ya sanki sıradan bir darbeymiş gibi salıyor milletin üzerine hele Eustass'ın terlemesi :) Kizaru'yla kapıştığında içimden geçmedi değil genç hali olsaydı Kizaru bu kadar şanslı olabilirmiydi diye :) ahh birde Luffy bu kadar hakim olsa hakisine süper güçlü olur ya :) bilgiler için teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Herşeyiyle karizma bence...

Eline sağlık smoker çok severim bu adamı zoroyu kurtarışında yerimden zıplamıştım :D genç olsa amirallerle birebir kapışabilecek seviyede olur eminim...

400. bölümde robinle konuşurken hava yine kapanıp açılıyor değişikliğe uğruyor orada umarım onun hakisinden kaynaklanıyordur yoksa robinde değişti istekliydi daha sonra kendine güveni geldi yapılması gerekeni gördü..Bir an mugiwara tayfasında herkeste üstün veya kral haki çıkacak gibi bir düşünceye kapıldımda :D:D

Eline sağlık Smoker :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık