Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Şogun Kim Olacak?

Selamlar selamlar selamlar herkese iyi geceler. Hepinizin bildiği üzere Wano ülkesinde Orochi adında bir Orochi çocuğu (pardon, komik değildi biliyorum) Shogun varmış. Shogun zalim ve şerefsizin önde gideniymiş öyle ki ülkesini yonkou Kaido'ya peşkeş çekmiş. Neyse uzatmadan asıl konuya geçeyim.

Her arcta olduğu gibi kötü karakterler yenilecek iyiler kazanacak felan filan. Orochi ve Kaido kaybettiğinde Wano özgürlüğüne kavuşacak ve haliyle Shogun ihtiyacı oluşacak.

Forumdaki bazı arkadaşlar "Momo" felan desede küçücük sapığın ülkenin başına geçecek hali yok. He Momo'nun yaşından büyük olduğu teorileri, Rogeri biliyor teorileri felan doğruysa bilemeyeceğim ama normal şartlarda Momonosuke'nin Shogun olma ihtimali %0. Zoro ve Luffy hayallerini 20 yılda gerçekleştirememiş Momo bu yaşında hayalini gerçekleştirirse vay bizim tayfanın haline! derler.

Başlıktanda anlayacağınız üzere Wano ülkesinin başına kim geçecek? Kim shogun olacak?

Konunu trollemiş gibi olmayayım diye yazmayayım dedim de, trollemediğimi belirtirsem bir sıkıntı olmaz diyerekten hemen giriş yapıyorum:
Bu caponlar dünyaya kapılarını açtıktan sonra cumhuriyete dönüş hareketlerine başlamadılar mı? Belki "Shogun" olgusu ortadan kalkacaktır. Devrimciler bile bitebilir mekanda.

Konunu trollemiş gibi olmayayım diye yazmayayım dedim de, trollemediğimi belirtirsem bir sıkıntı olmaz diyerekten hemen giriş yapıyorum:
Bu caponlar dünyaya kapılarını açtıktan sonra cumhuriyete dönüş hareketlerine başlamadılar mı? Belki "Shogun" olgusu ortadan kalkacaktır. Devrimciler bile bitebilir mekanda.
Çok mantıklı söyledin aslında trolü felan bir kenara bırakırsak hem ortada Shogun adayı yok hem de senaryo cuk diye oturuyor. Tabi Momonosuke'nin Shogun olma hayali varken böyle bir şey olur mu? Bilemiyorum.

Rufy, sizi kurtaracam ama toprak bubamın mı diyecek? :/

Kuina'nın babası. Hitetsu bunu bekliyordur belki.

Yalnız bir sinsilik var adamda. Şimdiki Shogun da çıkabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık