Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Manga’nın 33.cildinin tamamlanması için 2 bölüm eksik. Yani en erken 2 en geç 6 bölüm sonra manga bitecek bence. 3 ay önce yayınlanan anime fragmanındaysa Mangada 123.bölüme kadar geldiklerini belli etmişler. Aralıkta başlayıp her hafta 1 bölüm verirlerse gayet bitirebilirler finali.
Yapılabilir tabi de bu kadar yumurta gtte çalışmaya ne gerek var. Seri bittikten sonra başka ne yayınlayacaksan onu biraz geç yayınlarsın olur biter.

Böyle serilerden nefret ediyorum. Unuttum olm ben kaç sezon izledim ne oldu ne bitti... Her şeyi baştan mı izleyeceğim şimdi... :( One piece animesi nefretlik ama adamlar her hafta çıkarıyor devamlılık var. :(

İsayama ya da stüdyo manga finali ile anime finali arasında mümkün olduğunca az bir zaman farkı olmasını istiyor(Sanırım İsayama'ydı), yani manga bittikten birkaç hafta sonrasında anime finali olacak şekilde ayarlamış olmalılar şu anki tarihi. 7 Aralık gelmeden ellerinde en azından 12 hazır bölüm olur, sonrasında hem 12 haftalık bir süre hem de manganın muhtemelen artık Şubat-Mart gibi bitmesi durumunda ikisinin de finali arasında 1 ay falan fark olur.

Manga Mart'ta biter dersek Aralık'tan itibaren tam 3 ay, ki animenin hazır olan en az 12 bölümü de bu süreye denk ayrıca bu süre içerisinde de ilerki bölümler üzerinde çalışırlarsa en azından 20 bölüm tamamlanmış olur kalan birkaç bölüm de ucu ucuna yetişir gibi duruyor. Yani istedikleri gibi bir durum. Fakat bu kaliteden ödün vermelerine sebep olur mu olmaz mı bilemiyorum, bir bölüm yapmak ne kadar sürüyor araştırmak lazım. Tabi bir de MAPPA'nın elinde şu an çok fazla seri olması gibi bir problem de var. Umarım bir aksilik olmaz

Manga’nın 33.cildinin tamamlanması için 2 bölüm eksik. Yani en erken 2 en geç 6 bölüm sonra manga bitecek bence. 3 ay önce yayınlanan anime fragmanındaysa Mangada 123.bölüme kadar geldiklerini belli etmişler. Aralıkta başlayıp her hafta 1 bölüm verirlerse gayet bitirebilirler finali.
O fragman özel hazırlanmış, yani hazır bölümlerden sahneler değil de yalnızca belirli sahneler yapılıp sunulmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık