Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Eee aynı halktan gizlendiği için Enma'yı övüyodun demin.
Yoo o yüzden enma'yı övmüyordum. Ryuma'nın kılıcı ulu orta gezdiği için moria çalıyor diyordum.
Roshi git 955. Sayıyı oku. Zoro bile ben bunu alınca güçlenicem diyor. Shisui'nin yüzüne bile bakmıyor. Yani manga bile enma>shisui diye bağırırken senin bu kılıcı övmen saçma.

Yoo o yüzden enma'yı övmüyordum. Ryuma'nın kılıcı ulu orta gezdiği için moria çalıyor diyordum.
Roshi git 955. Sayıyı oku. Zoro bile ben bunu alınca güçlenicem diyor. Shisui'nin yüzüne bile bakmıyor. Yani manga bile enma>shisui diye bağırırken senin bu kılıcı övmen saçma.
La oğlum konuyu niye illa alakasız yerlere çekiyon. Enma kullanıcısını daha fazla güçlendiriyorsa ne olmuş, milli hazine olan hangisi?
Hazan Suyu.
Neden?
Çünkü üzerinde Ryuma'nın hakisi var.
Biz burada hangi kılıç sahibini daha güçlendirir kıyaslaması yapmıyoruz. Ryuma'nın hakisinin bile ne kadar değerli olduğundan bahsediyoruz. Hani sizin gücüne laf ettiğiniz Ryuma'nın.

Ayrıca hatırlattığın iyi oldu. Gittim o mesajlara baktım ve gene konudan ne kadar saptığını fark ettim.
Hazan Suyu dediğin şey Wano'nun kutsal hazinesi. O itibardan bahsediyorum ayrıca. Hazan Suyu dışında hani silahı, sahibiyle beraber çaldı Moria mesela?
Bu lafıma karşılık bunu demişin.

Oden'in silahı saklıydı, ryuma'nın ki orta malı gibi gezdiriliyordu.
Ve enma övüyorum sanmışın. Bak yaptığın iki büyük hata var burada.
1-Ben Moria'nın kaçırdığı onca cesede rağmen sadece Ryuma'nın cesedi yanında kılıcını da kaçırdığını söyledim. Bu Ryuma'nın ne kadar değerli olduğunun göstergesidir. Sen kalkmış saklı kılıç, ortalıktaki kılıç diye alakasız bir kıyasta bulunmuşun.
2-Hazan suyu çalınırken Enma çalınmadı demişin. Ama uyarayım Ryumanın bedeni çalınırken Oden'in bedeni de çalınmamış. Bu bile iki adamın arasındaki farktır. Moria Oden'e tenezzül etmemiş sen hala şu kılıç daha güçlü yapar, saklıdır falan diye yorumlamalarda bulun.

La oğlum konuyu niye illa alakasız yerlere çekiyon. Enma kullanıcısını daha fazla güçlendiriyorsa ne olmuş, milli hazine olan hangisi?
Hazan Suyu.
Neden?
Çünkü üzerinde Ryuma'nın hakisi var.
Biz burada hangi kılıç sahibini daha güçlendirir kıyaslaması yapmıyoruz. Ryuma'nın hakisinin bile ne kadar değerli olduğundan bahsediyoruz. Hani sizin gücüne laf ettiğiniz Ryuma'nın.

Ayrıca hatırlattığın iyi oldu. Gittim o mesajlara baktım ve gene konudan ne kadar saptığını fark ettim.

Bu lafıma karşılık bunu demişin.

Ve enma övüyorum sanmışın. Bak yaptığın iki büyük hata var burada.
1-Ben Moria'nın kaçırdığı onca cesede rağmen sadece Ryuma'nın cesedi yanında kılıcını da kaçırdığını söyledim. Bu Ryuma'nın ne kadar değerli olduğunun göstergesidir. Sen kalkmış saklı kılıç, ortalıktaki kılıç diye alakasız bir kıyasta bulunmuşun.
2-Hazan suyu çalınırken Enma çalınmadı demişin. Ama uyarayım Ryumanın bedeni çalınırken Oden'in bedeni de çalınmamış. Bu bile iki adamın arasındaki farktır. Moria Oden'e tenezzül etmemiş sen hala şu kılıç daha güçlü yapar, saklıdır falan diye yorumlamalarda bulun.
Oden'in bedeni yandı kül oldu nasıl çalınsın be roshi? :(
Neyse ikimizinde fikri değişmeyecek gibi. Iyi forumlar sana. :/

Hakkında mangada ara ara bilgiler veriliyor ve onlardan bir tanesi bile normal veya boş bir söylem/bilgi olmuyor. Adı ne zaman geçse kahramanlıkları, gücü ve yenilmemezliğine vurgu yapılıyor. Adam yaşayan Tanrı olarak lanse ediliyor. Mangakanın gücünü vurgulaması için daha ne söylemesi lazım bilmiyorum.
Gücünün işleneceği zamanlarda gelecek bence, o zamana kadar yazar inceden inceye efsanevi kılıç tanrısının gücü hakkında bize birçok göndermede bulundu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık