Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Bu adamın ne yaptığı hiçbir şekilde umrumda değil. Forumda aktif olmadan önce hiç ilgilenmemiştim. Yok kılıcıymış gücüymüş filan... Boş karakter gibi geliyo...

Ben de putlaştıranı sevmem, ayrıyetten kendini putlaştıranı, ve kendisine tapınılsın isteyeni, putlaştıranları sevmem. İnsanları ahmak kılmanın en güzel yolu da budur, ama ruyumanın bu mesele de suçu yok, ryuma şahsında konuşmak gerekirse mutevazı biri, adam güç anlamında kendi devrindeki savaşçılar arasında rakipsiz olduğu halde, kendinden haberi yok, kendini arıyor bı nevi. Yolda görseler kim bu gariban derler o derece.
Adam bana karşı gelen asılacak,kesilecek, hapse tıkılacak her yerde bana karşı saygılı olunulacak falan böyle bı adam değil yani.
Hmm sen böyle diyince az kalbim yumuşadı ona karşı, bi nevi evliya yaptın adamı. :D

Bu adamın ne yaptığı hiçbir şekilde umrumda değil. Forumda aktif olmadan önce hiç ilgilenmemiştim. Yok kılıcıymış gücüymüş filan... Boş karakter gibi geliyo...
Zaman olarak şimdikinden ne kadar eski de yaşadı hatırlamıyorum ama kendi çağının 1 numarası.Kılıcını haki ile karartmış.Hepsi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık