Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Yağmur Shiryuu'yu harbiden tartışmak lazım nerden geliyor diye. Belki o kadar hızlı ki yağmur damlalarından bile kaçıyordur :D İlk sallama benden gelsin. İD'de kılıcını alınca 1 sn süren showdan sonra hızla alakası olabileceğini düşündüm.
Belki de kestiği adamlar o kadar çoktu ki kanları yağmur gibi yağıyordu etrafa.

Sadist bir kişilik BB ile önceden tanışıyor mu acaba onu gördüğünde tamda senin endamında bir adam bekliyordum diyordu tek gözünü gördük diğerini görmedik hava olsun diye tek göz takılan biri ama kullanılmayan organlar körelir o gözü kör olmuştur.

Sanırım ilerde Luffy vs. BB savaşı olduğunda Zoronun bi kılıç ustasıyla vs yapıp yenebilmesi için yaratılmış bi karakter.Yani benim düşüncem bu.Ellerine sağlık.

Peki gücüyle,kılıcıyla ilgili bir bilgi yok mu ? Baya baya merak ettim bu adami ben. Karizmatik ve piskopat :) üstelik bilinmediği icin de gizemli geliyor.

Peki gücüyle,kılıcıyla ilgili bir bilgi yok mu ? Baya baya merak ettim bu adami ben. Karizmatik ve piskopat :) üstelik bilinmediği icin de gizemli geliyor.
Kırmızı bir kılıcı var.Aynı kendisi gibi kılıcı da kana susamış sanırsam.Bayağı özel bir şeye benziyor,büyük ihtimal lanetli bir kılıçtır o da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık