Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 76.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 38 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    161
meyvesinin zayıf yanı dokunması lazım ve canlılara işlemiyor
o yüzden bir yami yami no dan üstün olduğunu düşünmüyorum fuwa fuwa nın...
shikiyide harcadılar ya neyse :D ,
eline sağlık smoker...

"Bazı zamanlar dalgın görünür. Bu anlarda ya geçmişteki hatalarını, ya dev bir fırtınaya dalmayı ya da Scarlet'i düşünür."

Roger'ın saygısını kazanmış ve 51 tümen komutanı gerçekten efsane..
Yenilse tamam bu kadar kolay gitmesi düşündürücü.. (Yaşlılık dedim geçtim) Tek kafamı bozan o hayvanlarla bu kadar uğraşması..
Eline sağlık..

marineford u tek başına bastıktan sonra one piece teki en sevdiğim kişilerin başına gelmiştir kendisi... bence gücü vs lerden çok geniş katliamlara daha çok yarar.. ondan ben fazla takılmadım luffy e yenilmesine ( o giant thor axe ı yiyipte kalkçak adam varmıdır oda ayrı :D)

bir filmde harcanması kötü oldu. meyve yetenegi süper bence. o da wb ile savaşa gelse. marine diye birşey kalmazdı ortada.

keşke manga karakteri olarak karşımıza çıksaydı. 90 dk bir filme gitti niyazi

Adam ölmedi, filmin sonunda gördüyseniz Denizciler onu yakaladılar da nereye götürdüler bilinmez.Karşımıza tamamen bacaksız "WB'yi kim öldürdü uleeyn" diye de çıkarsa hiç şaşırmam.Akainu'yu felan da harcar bu Roger la aşık atabildiğine göre.

marineford u tek başına bastıktan sonra one piece teki en sevdiğim kişilerin başına gelmiştir kendisi... bence gücü vs lerden çok geniş katliamlara daha çok yarar.. ondan ben fazla takılmadım luffy e yenilmesine ( o giant thor axe ı yiyipte kalkçak adam varmıdır oda ayrı :D)
wb giant thor axe i yiyip kalkardı:D

cidden meyvesinin sınırlarını zorluyordu bu adam ya, "dağı taşı uöurup napcan" dedik adam gitti suya dokundu su bükme hareketleri yaptı, toprağa dokundu toprak büktü hava büktü, ateşe dokunsa onu da hallederdi diye düşünüyorum.Ayrıca bu kadar çevik bir adamın "Ben Geliyoruuum" diye bağıran bir axe dan kaçamaması da ayrı muamma

Muhteşem bir meyvesi var.Ayrıca meyvesi sadece cansızlara etki etmese ve dokunma zorunluluğu olmasa yenilmez bir meyve olurdu. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık