Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Coby patlatsın balonları da bakalım ondan sonra ''güzelim ben xd'' diye gezebilecek mi.Çifte balondan fazlası değil.
yakın zaman da belli olacak zaten, fbler bitsin de bi her açıdan vuku bulacak. coby sorun yaratmaz timinin kaptanı bile yaratmaz. bir ihtimal issho sorun yaratacak veyahut yeni teknolojileri, diğer bir ihtimal bir şekil de wanoya giderse smoothieyi tokatlayacak isim olabilir. smoothie ve kız kardeşleri boa kardeşlere pek bir benzer, gücüyle de hancockun meyvesinin antisi diyebiliriz. baya yatkın geldi kafama o yüzden buna ihtimal veriyorum. lakin sorun yaşayacağı söylendi bekleyerek görücez. Özetle; tartışmakla fikrinizi değiştirebileceğimi sanmıyorum. açıklığa kavuşur

Son düzenleme:
Yalnız buradaki “even” sonucu değiştirir. Hancocktan bile daha sıra dışı biri demesi diğer lordları saymayıp onu anması genel olarak iki türlü değerlendirilebilir. Bir; Hancock da bir ülkenin lideri ama Dofun bağlantıları, geçmişi vs onu daha büyük tehdit yapar. İki; savaş lordları arasında Hancock da ayrı bir yerde.

Yoksa buradan Hancock güçsüz manası çıkarmak biraz zorlama olur. Aokijiye göre Dof Hancocktan bile daha tehlikeli bir korsan deriz işte.
Aynen. Burada güçleri degil krallıklarını yönetme şekli ve dünyaya verdikleri zararların arasındaki farkları söylemek istiyor.

@Sir Crocodile Dün tartışıyordun ya veri farkettim.Shichibukai > Uçan altılı.Çünkü Jinbe vs Who olurken eski bir lord bile birşey yapamıyor gibi yorumluyorlar dövüşü.Yani eski yada yeni lordun net Who’yu en güçlü altılıyı tokatlamasını bekliyorlar.Cp0 da rakibi jinbe onun işi bitmiş gözüyle bakıyor.Yani buradan rahat çıkacak sonuç Lordlar > Uçan altılı olduğu.

@Sir Crocodile Dün tartışıyordun ya veri farkettim.Shichibukai > Uçan altılı.Çünkü Jinbe vs Who olurken eski bir lord bile birşey yapamıyor gibi yorumluyorlar dövüşü.Yani eski yada yeni lordun net Who’yu en güçlü altılıyı tokatlamasını bekliyorlar.Cp0 da rakibi jinbe onun işi bitmiş gözüyle bakıyor.Yani buradan rahat çıkacak sonuç Lordlar > Uçan altılı olduğu.
Onu dedim zaten. Uçan altılı falan hikaye...

Jinbe'nin Who's Who ile olan dövüşü olan bölümde de senin yazdığını yazmıştım.

Fakat ödül olarak çok beklemiyorum ben tüm Shichiler için de. Yani birbirlerine yakın çıkacaklar bence.
Çünkü mesela şimdi bile aralarında fark olmasının belli sebepleri var.

Mesela Croc 81 M. Fakat adam bütün büyük olaylarını Shichi olduktan sonra yapmış. 20 li yaşlarının başında Shichi olmuş. Sonra gitmiş WB ile savaşmış, oradan gelmiş diğer korsanların içinden geçip onları avlamış vb. Yani bu süreçte adamın ödülünde hiç bir şekilde artış olmamış. Hatta gazeteler falan ''kahraman'' olarak haberlerini falan yapmış.

Hancock desen 80 M. Denizciler savaşa getirmek için koramiral gönderiyor. İlk büyük olayında Shichilik teklifi almış, H.haki sahibi vb.
Yani muhtemelen Shichi olduktan sonra az çok olaya karışmıştır ama hiç bir şekilde artık yaşanmamış.

Dof 340 ama mesela Croc gibi hemen ilk ödüllerde erkenden olmamış, olaylara karışmış, denizcilerden kaçmış vb.
Daha geç Shichi olduğu için ödülü fazla Croc ve Hancock'a göre.

Yine aynı şekilde Teach mesela hiç ödülü yoktu ama Shichi oldu.

Weevıl en geç olanlardan ve en yüksek ödüle sahip olanlardan, baya aktif takılmış son zamanlarda ondan sonra da zaten Shichi olmuş, ödülü. 480 M idi...
Mesela Jinbe gördük ilk ödülü 76, sonra 250 oluyor. Şimdi de Shichilik yok ödülü 438 M...

Onu dedim zaten. Uçan altılı falan hikaye...

Jinbe'nin Who's Who ile olan dövüşü olan bölümde de senin yazdığını yazmıştım.

Fakat ödül olarak çok beklemiyorum ben tüm Shichiler için de. Yani birbirlerine yakın çıkacaklar bence.
Çünkü mesela şimdi bile aralarında fark olmasının belli sebepleri var.

Mesela Croc 81 M. Fakat adam bütün büyük olaylarını Shichi olduktan sonra yapmış. 20 li yaşlarının başında Shichi olmuş. Sonra gitmiş WB ile savaşmış, oradan gelmiş diğer korsanların içinden geçip onları avlamış vb. Yani bu süreçte adamın ödülünde hiç bir şekilde artış olmamış. Hatta gazeteler falan ''kahraman'' olarak haberlerini falan yapmış.

Hancock desen 80 M. Denizciler savaşa getirmek için koramiral gönderiyor. İlk büyük olayında Shichilik teklifi almış, H.haki sahibi vb.
Yani muhtemelen Shichi olduktan sonra az çok olaya karışmıştır ama hiç bir şekilde artık yaşanmamış.

Dof 340 ama mesela Croc gibi hemen ilk ödüllerde erkenden olmamış, olaylara karışmış, denizcilerden kaçmış vb.
Daha geç Shichi olduğu için ödülü fazla Croc ve Hancock'a göre.

Yine aynı şekilde Teach mesela hiç ödülü yoktu ama Shichi oldu.

Weevıl en geç olanlardan ve en yüksek ödüle sahip olanlardan, baya aktif takılmış son zamanlarda ondan sonra da zaten Shichi olmuş, ödülü. 480 M idi...
Mesela Jinbe gördük ilk ödülü 76, sonra 250 oluyor. Şimdi de Shichilik yok ödülü 438 M...
Bence Oda adamların gerçek seviyeleri belli olmasın diye hak ettikleri ödülü vermeme gibi bir politika izliyor.Çünkü bakarsan Mihawk ve Weevil gibi adam dışında 2 tane de kral haki sahibi lord var.Birde üzerine Jinbe var falan ama saklamayı tercih ediyor bazı şeyleri bilmiyorum neden... Belki de asıl olaylarını şu yeni Vegapunk icadı üzerinde göstereceklerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık